Kasnakta pano

Annekaz
19 Ağustos 2009
6 Yorum

Evde bu şekilde kasnaklarım var klasik yaysız ahşap kasnaklar, nakış yaptığım günlerden kalma..Aklımda nakış yaparak bu şekilde değerlendirmek vardı ama keçe çalışması da çok güzel olmuş. Her zaman söylüyorum polar da olur.. adım adım nasıl yapıldığı konuda var..
Bunu da seversin  Ankara'da yumurta büyüklüğünde dolu
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (6)
 1. neduk dedi ki:

  Ben yapmıştım.Çok da güzel oluyor.Buyrun bakın.http://zarifce.blogspot.com/search/label/ke%C3%A7e%20%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fmalar%C4%B1
  Kışın büyük kasnağa bunu da yapayım.Sevdim.

 2. sevil dedi ki:

  Böyle kasnakta işleri çok seviyorum.Hatta şimdi sırf bunun için kasnak çerçeveler çıktı.Üzerini işleyip asıyorsunuz.Ben birkaç tane böyle çalışmıştım.Daha da ilginç olan bildiğimiz un eleklerinin üzerini işleyip duvara asmışlardı,süperdi.

 3. Evimin İncileri Belgin dedi ki:

  ellerinize saglık renkler yerinde ve güzel güzelliklerde buluşmak üzere sevgiyle kalın

 4. tatlıhayat dedi ki:

  Ç0k şirin olmuş,iyi bir akıl….

 5. Anonymous dedi ki:

  çok iğrenç bir site olmuş ve sende fena yalancısın.
  ben yaptım diye koyduğun şeyler hep onun bunun sayfasından kopyaladığın resimler.
  sen şimdi kasnaktan pano mu yaptın yalan kendin bile inanmıyorsun değilmi ancak kendini kandırırsın yalancı pinokyo. madem kasnaktan pano yaptın niye kendi yaptığının resmini değilde çalıntı olanın resmini koydum o gıcıksınız ki siz blogcu geçinen tipler ondan bundan çalma çırpıma çar çöp şeyleri ben yaptım diye sayfanıza dolduruyorsunuz.

 6. Anne Kaz dedi ki:

  Adsız, zaten böyle yorumu da yüreklice adınla yazsan şaşardım.

  Sırf cahilliğin görünsün diye onayladım. Bu sitede ben yaptım deyip yayınladığım (Ç)alıntı tek fotoğraf eser bulamazsın. Linkini vermişim kimin yaptığı linkin içerisinde var.

  Önce terbiyeli olmayı öğren sonra internet kullanmayı en sonunda da cesaretini topla ve blogcu kimliğin ve adınla yaz. Gereken cevapları veririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim