Dyson Pure Cool Hava Temizleyici Fan ile rahat bir nefes alın!

Annekaz
29 Nisan 2016
Yorum Yok

Baharın alerjileri, kışın havasızlığı derken evde olmayı sevenler için temiz, sağlıklı hava biraz hayal gibi. Dyson Pure Cool Hava Temizleyici Fan işte bize bu konuda yardımcı oluyor. Benim gibi alerjen bir bünyeniz varsa  tabiri caizse havadan nem kapıyorsanız Dyson Pure Cool Hava Temizleyici Fan evinizin vazgeçilmez aksesuarı olacaktır.

Dyson Pure Cool Hava Temizleyici Fan şık görünümü ve sessiz çalışması ile bir kere puanları topluyor, 360° Glass HEPA Filtre ile 0.1 mikron boyutundaki alerjenleri ve zararlı ultra ince partikülleri dahi % 99.95 hapsederek havayı arıtıyor. Yani bu demek oluyor ki havada asılı kalan toz ve sıvı partiküllerin neredeyse tamamı Dyson Pure Cool Hava Temizleyici Fan sayesinde yok oluyor. Peki bu partiküllerin zararları neler? Alerjiyi ilk sıraya yazabiliriz alerjiye neden olan partiküller uzun süre havada asılı kalabilirler bu da uzun süre devam eden ve geçmeyen alerjik reaksiyonlara neden olabilir, daha küçük gözle görülmeyen zararlı ve ultra ince partiküller ise akciğerlerin içinde kümelenerek kan dolaşım sistemine dahi girerler, bu da kalp krizinden, erken cilt yaşlanmasına hatta felce bile neden olabilecek sonuçlar doğurabilir, ayrıca klima ya da vantilatörlerin neden olduğu o tutulmara  üşütmelere kas ağrılarına da neden olmaz :)

Dyson Pure Cool Hava Temizleyici Fan 0.1 mikron boyutundaki alerjenleri ve zararlı ultra ince partikülleri (bakteri, polen, alerjen, toz ve kokular gibi) dahi % 99.95 hapsederek soluduğunuz havayı çok daha kaliteli ve sağlıklı bir hale getirir.

Dyson Pure Cool Hava Temizleyici Fan hem havayı temizler hem de Air Multiplier teknolojisi ile serinletir.

Dyson Pure Cool Hava Temizleyici Fan sene boyunca evinizin havasını temizleyip tazelerken diğer yandan da serinletiyor. Serinlemeye ve odanızda temiz havaya ihtiyaç duyduğunuzda, 4-10 arası ayarlar genel serinlik, uzun mesafeli hava akımı ve aynı zamanda temiz hava sirkülasyonu sağlar. Serin ve temiz havaya tek makine ile kavuşabilirsiniz.

Bunu da seversin  Alerji testi yaptırıyorum

Dyson temel amacı hava temizleme olan diğer filtreli cihazlar gibi sürekli bakım istemez. Sürekli çıkarılıp yıkanan filtreli hava temizleyicilerin performansını düşürür. Dyson 360° Glass HEPA Filtre 1 yıl boyunca hiç bakım istemez. Bir yıl sonunda kolayca değiştireceğiniz  filtre ile 4382 saat daha çalışmaya devam eder. 

Dyson Pure Cool Hava Temizleyici Fan havayı bütün odaya eşit olarak dağıtır.

Dyson havayı temizlerken eşit olarak havayı toplar ve özel sistemi sayesinde uzun menzilli olarak tüm odada temiz hava sirkülasyonu sağlar. Yani tam da benim aradığım makine hem evdeki alerjenleri temizlesin, hem kokuları yok etsin hem de havayı arındırsın.. Dyson Pure Cool Hava Temizleyici  buradan satın alabilir ve inceleyebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim