Eğitimde çeyrek asırlık deneyim: Özel Ceceli Okulları

Annekaz
5 Aralık 2017
Yorum Yok

Eğitim öğretimde önemli bir sac ayağı olan özel okullar, sahip oldukları fiziki, manevi özellikler, sağlam alt yapı ve eğitim anlayışları ile ortak bir amaç doğrultusunda hizmet verirler. Tüm ülkede olduğu gibi başkent Ankara’da da eğitim öğretime katkı sunan çok sayıda özel okul bulunur. Ankara özel okul anlamında tercih edilen kentler arasında ilk tercih edilen sıralarda yer alır. Ankara’nın önde gelen özel okullarından biri, çeyrek asırlık deneyime sahip Özel Ceceli Okulları’dır.  Çocuğunuza iyi bir gelecek inşa etmek istiyorsanız Özel Ceceli Okulları sizin için en doğru adres olacaktır. 1991 yılında eğitim sektörüne adım atan Özel Ceceli Okulları, eğitim meşalesini bugüne dek sevgiyle ve inançla taşımaya devam etmiştir. Ailede başlayan eğitim çemberinin aileden sonraki ilk halkası olan okul öncesi eğitim ile sektörde yerini alan kurum, Gül Çocuk Anaokulu ile sektöre giriş yapmış, bu ilk buluşma sonrasında eğitim halkasını genişletmiştir. Filizlendirdiği tohumları daha daha büyütmek için 4 yıl gibi kısa bir sürede 1995 yılında Özel Ceceli İlkokulu’nu açan kurum, 1997 yılında değişen yasalar gereği Özel Ceceli İlköğretim Okulu unvanı ile hizmete devam etmiştir. Ankara kolejleri arasındaki yerini daha da temellendirmek amacıyla 2000-2001 eğitim öğretim yılında Özel Ceceli Anadolu ve 2016-2017 eğitim öğretim döneminde ise Özel Ceceli Fen liselerini hizmete sokmuştur.

Dünyaya Yön Verecek Liderler Yetiştirmekte İddialı

26 yılı geride bırakarak hizmet veren Özel Ceceli Okulları, vizyon ve misyon sahibi bir kurum olarak kendini kanıtlamıştır. Tarihini bilip ondan aldığı ruhla; vatan, millet ve bayrak sevgisini özümseyen çocuklar yetiştirir. Bilim ve teknolojideki gelişmeleri takip edecek ve dünyaya yön verebilecek lider insanlar yetiştirmek öncelikli amacıdır. Özel Ceceli Okulları, en iyi özel okul olmayı hedef edinir. Bu hedef doğrultusunda gelecek kuşaklar yetiştirme yolunda sağlam adımlar atar. Çocuğunuza iyi bir gelecek sağlamak ve liderlik vasfı kazanmasını istiyorsanız Özel Ceceli Okulları ile tanışabilir, kampüslerine bir ziyarette bulunabilirsiniz.

Bunu da seversin  SBS 8. SINIF SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Modern ve İleri Teknolojik Alt Yapı

Modern eğitim öğretim anlayışından ödün vermeyen Özel Ceceli Okulları, sağlam temeller üzerine kurulmuştur. Ankara kolej popülasyonu içerisinde iki kampüsüyle hizmet veren Özel Ceceli Okulları’nın merkez kampüsü Keçiören İlçesi’nde bulunur. Ceceli Keçiören Kampüsü iki binadan oluşur. 600 öğrenci kapasiteli kampüs alanına sahip olan kurum, modern bir teknolojik alt yapıya sahiptir. Anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve lisesi bulunan Özel Ceceli Okulları, öğrencilerine, Dünyaya Yön Verecek Liderler” olma yolunda kaliteli hizmet sunar.

Özel Eğitimde Ceceli Farkı

Eğitimde tecrübenin adresi Özel Ceceli Okulları; 1995 yılında Gölbaşı’nda Beyaz Koza Özel Eğitim Okulu’nu kurmuştur. Türkiye’de bir ilke imza atarak 3-6 yaş arasında olmak üzere başta otistik çocuklar ve ardından da down sendromu, MR, fragilex tanılı bireylere tam gün eğitim vermeye başlamıştır. Gelişim bir bütündür ilkesinden yola çıkan eğitim anlayışı ile Beyaz Koza Özel Eğitim Kurumları’nda, hafta sonları da 12-18 yaş arası özel eğitime gereksinim duyan bireylere yönelik olarak dans, müzik, beden eğitimi, drama etkinlikleri sunulur.

Hizmette Kalitenin Adresi

Özel Ceceli Okulları, eğitimde sunduğu kaliteli hizmeti belgelendirerek kurumsallaşma yoluna girmiştir. Kalite kavramını özümseyerek hizmet politikasında insana odaklanmıştır. Dünyaya Yön Verecek Liderler Yetiştirmekfelsefesini ideal alan Özel Ceceli Okulları “herkes için kaliteli eğitim” ilkesiyle çalışmalarını geleceğe taşır. Siz de çocuğunuzun insan odaklı bir eğitim anlayışı ile yetişmesini, kaliteli bir öğretim anlayışı ile yoğrulmasını istiyorsanız yönünüzü Özel Ceceli Okulları’na çevirebilirsiniz.

Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.