8. Sınıf SBS sonuçları açıklandı

Annekaz
8 Temmuz 2010
2 Yorum

SBS 8. Sınıf çocukları nihayet açıklandı, saat 10’da açıklanacaktı ama teknik aksaklıklar falan saat 11:30’u geçerken site ancak açıldı

Bu sene SBS birincisi Antalya’dan çıktı, ve ilk10’a giren öğrencilerin tamamı özel okul öğrencisi, sürprizmi tabiki değil. Özel okullların Birinciliklerine hatta ilk yüzün özel okullardan oluşmasına alışığız bu da demektir ki paranız vasa çocuğunuzu özele gönderin. :)

Alınan puanlara göre tercih telaşı da başlıyor. 8. sınıf öğrenciler şuradaki listeden puanlarına göre okul seçip girmek için mücadele edecekler şimdiden hayırlu uğurlu olsun ..

Bunu da seversin  Okullar açıldı oğluş gitti..
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. sevil(birdemliksohbet) dedi ki:

    Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya Sunacağı ve yüce mevlanını yapılacak duaları geri çevirmiyeceği,O'nun SonSuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir.Allah yapacağınız duave ibadetleri kabul buyursun.Miraç kandiliniz mubarek olsun…

  2. SEVGİ dedi ki:

    Kandiliniz hayrlı, dualarınız makbul olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim