Ekmek sanatı – Ekmek videoları

Annekaz
5 Ağustos 2017
Yorum Yok

Ekmek tarih boyunca hemen her dinde kutsallığı olan bir yiyecek  ülkemizde de çok seviliyor tabi değişil ekmek tarifleri ve ekmek videoları da ilgiyle izleniyor.  Kabul edelim her şeyin fazlası zarar ekmeğin de öyle olursa da doğal mümkün olduğu kadar işlenmemiş ‘ev yapımı’ ekmekler  tüketilmeli.

Tam buğday unu ile yapılan ekmekler ayarında tüketilirse kahvaltılara neşe ve insana dinçlik verir bir de ekmeğin görünüşü güzel olursa yemesi de ayrıca zevklidir. Genelde basit ekmek tarifi su, un, tuz maya şeklindedir tabi ki yüzlerce çeşit ekmek var. Sadece Türkiye’de yöresel ekmek ile ilgili bir belgesel çekseniz ortaya müthiş bir eser çıkacaktır.

Ekmek dünyada da böyle büyük ilgi görüyor ve sadece kokusu ile değil ekmek videoları ile binlerce kişiyi peşinden sürüklüyor.  Ekmek videoları deyip geçmeyin instagramda yüzbinlerce takipçisi olan ekmek hesapları var işte izlemeye doyamayacağınız ekmek videoları

 

Bunu da seversin  Mini Bazlama
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim