En yaratıcı çikolata hediyeleri kisiyeozelcikolata.com’da

Annekaz
6 Mayıs 2012
2 Yorum


Anneler Günü yaklaşıyor her sene  aynı soru ‘canım anneme nasıl bir hediye alsam?’  biliyorum annelere ne alsak onların emeğinin karşılığındaki değeri bulmaz ama insan en özel hediyeyi bulmak istiyor. Kişiye özel çikolatalar işte burada devreye giriyor.

kisiyeozelcikolata.com tamamen size özel fotoğraflı çikolatadan hediyeler ve özel tasarımlar hazırlamanızı sağlıyor. kisiyeozelcikolata.com’da birbirinden güzel seçenekler bulacaksınız.

Annenizin ve sizin fotoğrafınızı yükleyip onlarca farklı çikolata tasarımından birisini seçin, ister melekli kalpli kutuda çikolata , isterseniz üzerinde istediğiniz mesajın yazdığı fotoğraflı çikolata, hazırlattığınız size özel çikolataya fotoğraflı bir mesaj kartı ekletmeyi unutmayın..

kisiyeozelcikolata.com’un en sevilen ürünleri tam da annelerinizin ağzına sağlık. Kadınlar çikolataya bayılır  kisiyeozelcikolata.com da kaliteli sütlü ve bitter çikolata kullanılır, seçtiğiniz fotoğraflar size özel olarak hazırlanır ve paketlenir. kisiyeozelcikolata.com’un klasiği olan yine istediğiniz fotoğrafla tasarlanan hediye notu da pakete iliştirilir.

Siz de bu tatlı ayrıcalıktan annenizi mahrum etmeyin, kisiyeozelcikolata.com’da her bütçeye göre tasarımlar var mutlaka ziyaret edin..

 

 

Bunu da seversin  Anneler Günü'nde neler hediye edilmez!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Neslihan Yare dedi ki:

    Anneye çikolata hediye etmek güzel bir fikir. Ama bu kişiselleştirimesi gerekiyor. Ayrıca sadece çikolata hediye etmek risk oluşturabilir. Yanında şöyle güzel bir elbiseyle güzel gidebilir.

  2. Emre dedi ki:

    Çok saolun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim