Erkek Bebek Giyim

Annekaz
25 Ekim 2019
Yorum Yok

Yeni doğan bebeklerin ardından, özellikle mevlüt gibi özel törenlerde birçok farklı hediye getirmek çok eskilere dayanan bir gelenektir. Bu geleneğin içerisinde günümüze kadar uzanan yenilikler dahilinde, tamamen orijinal tasarımlara ev sahipliği yapan ürünler online platformlarda satışa çıkarılıyor. Bu platformların  erkek bebek giyim kategorisine tıklayan alıcılar hem kendi çocukları için hem de yeni tanıdıklarının yeni doğan bebekleri için en özel ürünleri kampanyalı fiyatları ile birlikte satın alabilir.

 Tavşan Kulaklıklı Ponpon Tulumlar

İlk seçenekler içerisinde tamamen özgün çizgilere sahip olan tavşan kulaklıklı tulumlar yer alıyor. Son yıllarda çok fazla sayıda aile tarafından tercih edilen bu ürünler ponpon tulum adıyla satışa sunuluyor. Renk seçenekleri içerisinde bordo, sarı ve lacivert gibi canlı renkler yer almaktadır. Yüzde yüz pamuk kumaşından imal edilen bu tulumlar sonbahar ve kış aylarının soğuk hava etkilerinden tüm bebekleri korumaktadır.

Üretiminde bebek sağlığı baz alınmıştır. Hiçbir kansorejen madde kullanılmayan özel tasarımlı tulumlar yumuşak yapısı sayesinde de tercih sebebidir.

Arı ve Penguen Bereli Bebek Tulumları Özel günlerde erkek bebekleri için tamamen orijinal bir ürün almak isteyenler için seçenekler bunlarla sınırlı değil. Arı bereli tulumlar sarı ve siyah renkleri ile birlikte adeta bir arı kostümü tasarımına sahiptir. 0-3 ve 3- 6 aylık bebeklere özel beden seçimleri sipariş aşamasında yapılabilir. Aynı ürünlerin 6 – 9 aylık bebeklere özel olarak üretilmiş modelleri de mevcuttur.  Bir diğer seçenek ise penguen desenleri ile süslenmiş bereli  erkek bebek tulumlarıdır.

Tulumun ön yüzeyinde sevimli bir şekilde resmedilmiş olan penguen figürü de mevcuttur. Kol ve ayak kısımlarındaki çizgili desenleri ile bu tulumlar son derece şık ve estetik bir görünüme sahiptir. Yüzde yüz yerli üretim olan tulumların tamamı belli bir süre dahilinde hem değiştirilebilir hem de iade edilebilir.

Bunu da seversin  En Güzel Beylikdüzü Kapalı Oyun Parkı: Dumadum Eğlence Merkezi

Bebek Tulumlarında Alternatif Seçenekler

Bebek tulumlarında alternatif seçenekler bunlarla sınırlı değil. Arı ve penguen dışında birçok farklı hayvanın tamamen sevimli ve renkli olarak tasarlandığı ürünler de herhangi bir fiyat farkı söz konusu olmadan telefonla ya da internet üzerinden sipariş edilebilir. Bunlar kurbağa ve uğur böceği tasarımlı tulumlar aynı zamanda çok satanlar listesinin başında yer alıyor. Özel pamuklu kumaşı terletmez ve kışın en soğuk havalarında dahi koruma sağlar.

Sarı, kırmızı, yeşil ve mavi gibi canlı renklerin çizgili desenlerle aktarıldığı palyaço tasarımları da özellikle doğum günlerinde tercih edilebilecek bir diğer ürün seçeneğidir.

 3’lü Özel Tasarım Bebek Setleri

Aslan Kral Badi, çocukların en çok sevdiği çizgi film kahramanlarının başında geliyor. Bu popüler kahramanın özel olarak resmedildiği üçlü bebek setleri yüzde otuz dörtlük indirim oranları ile birlikte alıcılara takdim edilmektedir. Üçlü takım, bir kapüşonlu sweatshirt, bir pijama altı ve bir de özel baskılı tişörtten oluşmaktadır.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim