Erkek çocuk saç kesim modelleri – Galeri

Melike
4 Temmuz 2018
Yorum Yok

Küçük çocuklar 5-6 yaşlarından itibaren dış görünüşlerine özen göstermeye başlıyorlar. Ellerine makas alıp saçlarının önlerini kırpmadan önce,hem çocuğunuzun hem de sizin seveceğiniz saç kesimlerini uygulamakta fayda var. Aynı zamanda çocuğun görüşünü engellemeyecek,gözlerine girmeyecek konforlu saç modelleri tercih edilmeli.

ERKEK ÇOCUK SAÇ KESİM MODELLERİ

Öz güveni açısından onun fikir ve görüşleri doğrultusunda,yaşına uygun saç kesimleri kendi görünüş ve zevkleri hakkında fikir sahibi olmaların yardımcı olabilir. Erkek çocuk saç kesim modelleri genelde çocukların sevdiği futbolcu ya da süper kahramanlardan esinlenmiş olabilir. Küçük çocuğunuzu ilk defa berbere götürecekseniz yanına mutlaka sevdiği bir oyuncağı alın. Baba-oğul giderseniz önce küçük bir saç işlemini siz yaptırın ki sonradan çocuğunuz bunun güvenilir ve normal bir şey olduğunu kabullenebilsin.

İlk berber ziyareti çok önemlidir ya sever ya nefret eder, evde kendiniz saç kesemiyorsanız sevdiği bir berberle işe başlamak en kolayı olur..

Bunu da seversin  Oğlunuza düzenli olarak sormanız gereken 3 soru!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim