Erkekler fönü keşfetti

Annekaz
14 Temmuz 2010
Yorum Yok

Fön kadınlar için son günlerde tartışma konusu, doğallık ön planda olsa da aslında fönün modası geçmiyor modası geçen pırasa gibi saçlar. Fön demek sadece pırasa gibi saçlar demek değil, doğal dalgalı uzun gür saçlar da kuaföre gitmeden tabi Allah vergisi bir saç güzelliğiniz yoksa süper görünmüyor. Elektriklenmemesi parlak ve muntazam durması şeklini uzun süre koruması için fön şart. Doğal akım modasına uyan ünlüler bile kuaföre gitmeden objektiflerin karşına geçmiyor.

Fönü kadınlar uzun yıllardır kullanıyor ama son yıllarda erkeklerinde gözdesi oldu. Artık erkek berberleri sadece saç sakal kesmiyor fön de çekiyor. Özellikle dizilerin de etkisiyle ekranda görünen bakımlı fönlü erkekler gençlere örnek oluyor. Edward Cullen’i Edward yapan saç modeli, Gossip Girl’in yakışıklısı Chace Crawford kuaförlerden en çok istenen saç modelleri arasında.1 – 2 liraya çekilen fönler için çoğu erkek evde saçı şekle sokmakla uğraşmıyor kuaföre gidiyor bizim yıllardır yaptığımız yaptırdığımız uygulamayla olabilecek en yakışıklı hallerine kavuşuyorlar.

Bunu da seversin  Cıvıl cıvıl ayakkabılar
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim