Eski vitrinden modern kahve köşesine

Annekaz
1 Aralık 2020
Yorum Yok

Atmıyoruz yeniliyoruz! Eski mobilyalarını boyayanları mutlaka görmüşsünüzdür. Hayatında ilk defa eline fırça alanlar bile muhteşem eşya dönüşümleri yapıyorlar. Hem Türk hem de dünyanı her yerinden kadınlar ve erkekler  artık eskimiş mobilyasını harika birer sanat eserine dönüştürüyor.

Eski vitrinden modern kahve köşesine

Sadece eskiyen mobilyalar değil ucuz,  çöpe atılmış ya da parçaları eksik mobilyalar bile boyayıp tamir edilerek hayata dönüyor. Pek çok örnek var ama ben  çay ve kahve severlere çok değişik bir mobilya yenilme göstermek istiyorum. Eğer bir keyif balkonunuz varsa ya da mutfağınız genişse eski vitrininizi çok sevimli bir çay kahve köşesi yapıp tüm içecek ve kurabiyeleriniz bu bölümde saklayabilir ve servis edebilirsiniz.  İşyeri içinde aslında oldukça uygun şu pandemi dönemi bitse ah..

Bu Etsy ‘da satılan bir model. Tamamen el yapımı ve eski bir v vitrin büfe artık ne deniyorsa onun elden geçirilmiş hali ve taaam 15 bin lira 12 adet satılmış bile. Kapakları var isterseniz tamamen kapanıyor.

Facebook | MikenAngela Giordano

Bu daha spor bir model Kahve makinesi fincanlar ve kurabiye kavanozu ile kullanıma hazır. Coffee yazan ahşap çerçeve ve şık lambalar çiçekler ile çok sevimli bir kahve büfesi olmuş.

Gördüğünü gibi basit dolapları kahve barına çevirmek mümkün.

Kahve barlarını istediğiniz gibi süsleyip dekore edebilirsiniz. Bayramlar  ya da ramazan için özel tarifler çaylar koyabilirsiniz.

Bazı büfelerde böyle kara tahta boyama işlemi yapılmış Böylece güne güzel başlatacak sözler küçük notlar yazabilirsiniz. Eşya yenileme tüm dünyada yeni trend atmayın ve kullanın. Yenileyin becerileriniz artırın kendinize bir şans verin.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim