Babanıza Electrolux’ten kahve keyfi hediye edin

Annekaz
3 Haziran 2015
1 Yorum

Babalar günü yaklaşırken cefakar babanıza kahve keyfi ikram etmeye ne dersiniz hem de bir seferlik değil ömürlük bir kahve keyfi. Electrolux  EKF7800 kahve makinesi ile babanız her sabah krallar gibi kahve kokusuna uyansın, güne zinde başlasın.

Her gün kullanılacak ve hep hatırlanacak bir babalar günü hediyesi isterseniz en özel seçeneklerden birisi Electrolux EKF7800 kahve makinesi. Üzerindeki LCD ekrandan kahvenizi hazırlamaya başlayacağı saate programlayarak en sevdiğiniz çekirdeklerin harika aromasıyla uyanabiliyorsunuz ki kahve kokusuyla uyanmak düşüncesi bile insanı canlandırıyor.

Tek tuşla kahvenizin sertliğini ayarlayabilmenizi sağlayan AromaStrength ve daha iyi kahve aroması, tadı yaratmak için yaratılan entegre su filtreleme sistemi PureAdvantage ile EKF7800 kolay kullanım ve üstün lezzet sunuyor. Sabah sert öğlen daha yumuşak içim ayarlayabileceğiniz  kahvelerle babanızın keyfi hep yerinde..

Electrolux-EKF7800-1

12 fincana kadar kahve yapabileceğiniz şeffaf su haznesi kolaylıkla takılıp çıkarılabiliyor. Sadece babanız için değil Aile boyu kahve keyfi için Electrolux  kahve makinesi en güzel seçim..

Bunu da seversin  Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. eda sucu dedi ki:

    filtre kahve sever olarak geçen yıl adım aynısı modeli de aynı en güzel yanı sabah kalkınca kahvenizin hazır olması da Türkiye de aradığınız kahveleri bulması ya zor ya pahalı..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim