Estetik yaptıranlar öncesi ve sonrası fotoğraflar

Melike
6 Temmuz 2018
Yorum Yok

Estetik ameliyatlar vücudun hemen  her yerine yapılabilen tıbbi bir operasyondur. Doğuştan gelen rahatsızlıkları düzeltmenin yanı sıra yalnızca fiziksel olarak daha güzel bir görüntü için yapılabilir. Güzellik algısı değişken olduğu için estetik yöntemleri de değişkendir ve her dönem gelişir. Günümüzde neredeyse her noktaya estetik yapılabilir duruma geldi. En yaygın yapılan estetikler genelde yüz bölgesinde son zamanlarda kalça ve göbek bölgesi de estetikte ilk tercih edilen bölgelerden olabiliyor.

Burun estetiği en çok yapılan estetiklerden birisi, çok değişik yöntemleri var. Artık yüzün tamamı şişmeden sadece 1 gün hastanede kalarak çok doğal görünümler elde etmek mümkün…

 

Çene , ağız ve diş operasyonları da yüz ifadesini değiştiriyor…

 

Güney Kore estetik tekniklerde lider sayılıyor. Dış görünümüne çok önem veren koreli kadın ve erkekler öyle değişiyor ki kimliklerini yenilemek zorunda kalıyorlar..

 

Bu kadın hem gıdı ameliyatı hem de face lift yaptırmış. İyileşme döneminde kilo da veren kadının sınır dışında asker asker olan eşi gelip görünce tanımakta bile zorlanmış..

 

Bunu da seversin  Bioblas saç dökülmesine karşı şampuan
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.