Evinize ücretsiz renk kartelası gelsin

Annekaz
19 Nisan 2008
Yorum Yok

Bugün Koçtaş’a gittik bizim evin eksiği çok şimdi saysam bitmez.Kurutma makinasına banyo ve mutfaklara baktım özellikle benim beğendiklerim bütçeyi aşacak gibi bakınıyoruz daha. Evimizin iç mekanı komple boyanacak 3 oda 1 salon artı kiler banyo tuvalet uzun bir koridor baya boya gidecek anlayacağınız tabiki boyalara da baktık duvar kağıtlarına tavan ve süslemelere oyy bakmadığımız şey kalmadı şimdi düşünüp taşınacağız renklere dekorasyon seçeneklerini inceleyeceğiz incelerken bu site sanırım oldukça işe yarayacak çünkü evinize ücretsiz renk kartelası gönderiliyor.Telefon edebilir 444 1 222 yada [email protected] ye mail atabilirsiniz
Elde renk örneği olunca karar vermesi daha kolay olur linkte gördüğünüz yeşil salonunla benim salonun rengi aynı gibi boya badana yaptıracaksanız color art‘tan isteyin göndersinler karar vermesi daha kolay olur ben öyle yapacağım.. İyi haftasonları..
Bunu da seversin  Diyanet ve Diyanetteki kadınlar
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.