Poşetten fayans stickeri yapımı

Annekaz
23 Aralık 2012
1 Yorum
banyodekor

Banyo dolabı ve fayans üzerine poşet sticker

Yaz sonu taşındığımız evin ( lojmanın)  banyosu çok klasik, ev yapılırken mal sahibine bu banyo fayansları örnek olarak gösterilmiş o da karar veremediğinden her dairenin banyosu farklı renkte olsun demiş. Fayans modelleri aynı ama her dairenin rengi farklı, bana da mor renkli banyo düştü.

Pembe turuncu yeşil mavi renkli banyolar da var.. Renginden memnunum fakat banyolar çok klasik dekorasyon anlayışı sıfır, biraz güzelleştirmek lazım. Geçenlerde aldığımız tuvalet kağıdı poşetindeki kelebeklerin banyo ile aynı renkte olduğunu fark ettim, eskiden küçük poşetlerdeki çizgi film karakterlerini hayvanları keser çocuklar banyo yaparken biraz daha sakin dursunlar eğlensinler diye banyo fayansına yapıştırırdım aklıma o günler geldi tuvalet kağıdı paketindeki kelebekleri tek tek kestim. Banyo duvarına yapıştırdım.

Poşetten fayans stickerları yapıştırmak çok kolay sadece ıslatmak yeterli musluğun altına tutun ve fayansa yapıştırın kolay kolay düşmüyor yıkamak silmek isterseniz alın temizleyin aynı yöntemle yine yapıştırın.

banyo-dekor1Ben önce daha sağlam yapışsın diye yukarıda işaretli olan kelebeğin altına krem sürdüm. :)  Fakat gördüğünüz gibi krem poşeti büzüştürdü görünümünü bozdu diğerleri sadece su ile fayansa yapıştırıldı.

Ben kelebek yaptım ama siz bahsettiğim gibi çocuklar için hayvanlar, çiçekler, kalpler vs yapıştırabilirsiniz poşetler hiç olmazsa bir işe yarar :))

 

Bunu da seversin  Japon kağıt bebek yapımı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. kemal dedi ki:

    hiç güzel modalar yok bikere ben hiç sevmedim çirkinnnnnnnnnnnnnnnn

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.