Fatiha Suresi ve Esmaül Hüsna duvar stickerları

Annekaz
18 Aralık 2012
2 Yorum

fatiha-suresi-sticker

Duvarda Fatiha Suresine bayıldım. Hepimizin bildiği sık sık okuduğu bir duadır Fatiha, öyleki Fatiha’sız namaz kılınmaz böylesine özel ve anlamlı bir duayı kim duvarında görmez istemez ki..

Dekorasyonda sık sık görüyoruz özellikle  ‘Allah‘ ve ‘Muhammed‘ hat yazıları hepimizin evinde var. Fakat bu şekilde kiraz çiçekleri ilse süslenince hem çok şık hem de çok anlamlı olmuş.

Ev dekorunda Kur’an’ı Kerim’den sureler alıntılar görmek isteyenler için sticker güzel bir yöntem. Sadece Fatiha değil Allah’ın 99 ismi, Esmaül Hüsna’da duvarda sticker şeklinde yerini almış.

99ismi

Ben özellikle bu ağaç şeklinde olan  Esmaül Hüsna’yı anlamına çok yakıştırdım. Satışı yapılan burası  fakat fiyatları oldukça yüksek, kendimiz yapabilir miyiz yaparız belki daha güzelini yaparız belki   Esmaül Hüsna’yı yapraklara Türkçe yazarız. Sürekli duvarda durunca belki evimize huzur ve bereket gelir kim bilir :)

esmaülhüsna

Bunu da seversin  TV sehpaları ve üniteleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Yue dedi ki:

    sticker yapan siteler var, onlara bu tasarımı yollayıp ucuza yaptırılabilinir.

  2. Thank you for the lovely review. We can certainly make our decals in Turkish for you and your readers. Feel free to contact us and we will be happy to discuss any custom designs you may want created.

    Fawzia Ghafoor-Khawaja
    CEO, Founder of Simply Impressions.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim