Mutfak için duvar stickeri

Annekaz
27 Ocak 2014
Yorum Yok

Dekorasyonda Duvar Stickerleri modası uzun zamandır şimdi 3 boyutluları çok moda ama klasik siyah duvar stickerlarının modası da geçmez. Hatta kendi sticker kağıdınızı alıp kendi istediğiniz şekilde tasarımlar yapabilirsiniz. Bu mutfak stickerini kız kardeşim kendi mutfağı için yaptı. Bu siyah kaplama kağıdı için 2 30  metrelik bir sticker kağıdı için 12 90 Lira verip satın almış. Büyük bir kağıda istediğiniz deseni çizin. Sonra kağıdı çevirip objelerin desenini  tersine çizip kesin.

Mutfak için oldukça uygun raf görünümlü bu sticker dekor verilen uğraş dışında sadece 12,90 liraya mal olmuş oldu.Siyah kaplama ve sticker kağıtları büyük yapı marketlerde satılıyor.

mutfak-sticker

Sticker da küçük askılar asarak aralarına kahve kupaları asılabilir. Kavanozun içinde sevgi var bu arada yemeklerin gizli malzemesi :)

mutfak-sticker1

Bunu da seversin  Evde kumkat ağacı
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim