Kapılarda sticker modası

Annekaz
16 Aralık 2015
Yorum Yok

Dekorasyonda sticker kullanmak yeni değil ama şimdi silinebilir uzun ömürlü stickler neredeyse duvar kağıtlarının yerini aldı. Üstelik dijital baskı ile hem daha ucuz hem de milyonlarca çeşidi var. Kapı sticklerları ise yeni yeni trend olan dekorasyon akımlarından birisi.

Kapının tam ölçüsüne göre yapılmış bu stickerlar kullanılan odanın dekoruna göre ayarlanabiliyor. Mesela ofis daha sanatsal modeller seçilirken çocuk genç odaları için daha renkli modeller ya da banyo için daha ferahlatan tasarımlar hazırlanıyor.

Dekorasyona çok fazla vakit ayıramayan ama odasından kocaman bir değişiklik yapmak isteyenler için şaşırtıcı bir deneyim olabilir. Bu tasarımların hemen hepsi etsy.com/shop/FromEUwithLove sayfasından alınmıştır. Türkiye’de yapan var mı bilmiyorum ama  evin dekoruna uygun tasarımlar olursa neden olmasın :)

Bunu da seversin  Beyaz Televizyon sehpası modelleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim