Duvar Mobilya stickerları

Annekaz
3 Aralık 2010
6 Yorum
E-Bay

Nereye başımı döndürsem, hangi eve gitsem bir sticker modasıdır gidiyor. Bazıları çok güzel evine dekoruna yakıştıranlar var ama abartanlar da az değil benim evimde durum ise sadece kızların odası ile sınırlı :) Tabi sadece sticker değil son zamanlarda aynalılar ve pırıltılı taşlılar da satılıyor hatta boyutlular bile var onlar biraz daha pahalı ama daha havalı, en çok çiçekli duvar stickerları seviliyor bahar dalları, kuşlar, silüetler biraz  daha yaratıcı olmak isteyenler kendileri kesip biçiyor mesela yukarıdaki, oldukça hoş ve sıradanın dışına çıkmış bir model olmuş mobilya ve duvar minik balık stickerlarla süslenmiş… Pencere camına yapıştırılanlar da stickerla dekorasyonda alternatif sayılabilir..Ve size ilham olabilecek bir kaç site..

wall sticker shop, 

 

Bunu da seversin  Dolap odalar
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (6)
 1. Ecehan dedi ki:

  Boya yaparken n'apcam diye korkup alamıyorum, bir fikrin var mı?

 2. Anne Kaz dedi ki:

  Duvarlar yağlı boyaysa kesinlikle sökerken kalkıyor ben oyüzden kullanmıyorum ama plastikse evin daha az görünen kısmına ufak bir parça yapıştırıp belki kaldırmakla boyaya zarar verip vermediği gözlenebilir. Bunun yanı sıra kağıt stickler sökerken süngerle ıslatılabilir aklıma başka fikir gelmedi bien deneyen varsa yazsın :)

 3. Anne Kaz dedi ki:

  Sticker duvardab nasıl sökülür sorusuna cevap facebook'dan geldi denemekte fayda var. Özlem diyor ki: "şaç kurutma makinasını üstlerine tutarak gezdir sonra cımbızla çek yüzeyde kalan tutkalı makina yağını pamuga sür temizle sonra bezle sil eşim koli bantını bu şekilde çıkarıyormuş deneyin" =)

 4. Anonymous dedi ki:

  Buradaki uygulama kılavuzunda nasıl söküleceği ile ilgili de bilgi verilmiş:

  http://www.stickershop.com.tr/index.php?do=dynamic/view&pid=9

 5. wall sticker dedi ki:

  Nice wall sticker, are they removable?

 6. TABLO dedi ki:

  SAÇ KURUTMA MAKİNASI İLE ÇIKARTIN DÜZGÜNCE KALDIRIN DÜZGÜN BİR VİNİL İSE BOYADAN STİCKER’İ TEKRAR YAPIŞTIRABİLİRSİNİZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim