Ferdi Tayfur ilk eşine dönmüş

Annekaz
11 Ekim 2010
3 Yorum
Hani derler ya “Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır” diye bu kadar da dolaşılmazki aradan 30 yıl geçmiş ve sağlık problemleri olan, kısmi felç geçiren Ferdi Tayfur ilk eşine geri dönmüş.. bilmiyorum yorumları size bırakıyorum..
Bunu da seversin  Eğlenceli iki test
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
  1. #fatma# dedi ki:

    necla nazır da kabul etmiş hayret doğrusu

  2. HobiCafe dedi ki:

    ilk eşi de bir tuhaf canım..üstüne 2 kadın daha gelmiş,hala kabul ediyor Ferdi Tayfur'u..Kınıyorum :)))

  3. nurtenbegendi.blogspot.com dedi ki:

    Bazılarının yıldızı mı parlaaak, parlak da ben mi görmüyoruuuummm. Bu konu bence sosyolojik bir araştırmayı hak ediyor. Sadece Ferdi Tayfur meselesi de değil bu. Bu şarkıcı türkücü takımının, kerameti kendinden menkul adamları ve kadınlarından bahsediyorum. İbrahim Tatkıses de bunlardan biri. Her zaman Necla Nazır'ın veya Perihan Savaş'ın bahsi geçen adamlara birkaç gömlek büyük olduğunu düşünmüşümdür. Hadi adamlar talip oluyor. Bu kadınlar kendi çıtalarının farkında mı değillerdi de acaba o zamanlar, bu adamlara "he" dediler? Gelsin en sosyoloğunuz, en psikoloğunuz, en psikiyatristiniz arkadaş. Bu meseleye de ben bakamıycam:) İlk kadına gelince: Adam gitmiş bir kere ne diye kapıyı bir daha açıyorsun? O adamların hepsi birer Fredi. Uyanık olmak lazım. Her an rüyaya gelebilir. Vırrrrr! Sevgiler arkadaşım. Bir selam vereyim dedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim