Rüya yorumunuzu internette aramayın

Annekaz
25 Eylül 2010
2 Yorum

Hani derler ya sağlık sorunlarını internetten araştırmak tehlikeli diye, çünkü basit bir ağrı bilmem ne kanseri olarak karşınıza çıkıyor sonra testler çıkana kadar ölüp ölüp diriliyoruz . Rüya Yorumları da aynen Öyle ; geçen gece rüyamda Bir kase içerisine Bir Yumurta kardığımı içinden tam 6 Sarı çıktığını gördum rüyamda şaşırdım ve bunun fotoğrafını çekip bloga eklemeliyim diye makinayı aramaya koyuldum tam da o sırada uyandım : )

Rüyada Yumurta kırmanın manasını aradığınızda hamile kalmaktan ( Allah Korusun ), Evladığınız öleceğine  kadar ( Alah Korusun ) Pek çok yorum var insanın psikolojisi bozuluyor ki ben rüyaların hikmeti olduğuna inanırım . Kısacası rüyalarınızı internette aramayın varsa etrafta Görmüş geçirmiş kadınlara Sorun en azından suratınıza evladınızın ölceğine delalettir demez!

Bu arada rüyamda kırdığım yumurtanın fotoğrafını çekmeye çalışıp bloga eklemeliyim diye düşünmem psikolojimin PEK de sağlıklı olmayışının işareti olabilir ! =)

Bunu da seversin  Sonbahar dalları
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. akasya ağacı dedi ki:

    Bu rüyayı hayra yoralım..ama blog sahipleri olarak elimizde sürekli fotoğraf makinesiyle dolaştığımıza göre rüyalarımızda görmemizden daha doğal ne olabilirki.İYİ GÜNLER

  2. simple present tense dedi ki:

    kesin diyadin net tir o…adamlar tabir değil felaket tellalığı yapıyor yahuuu :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim