Fikrimühim denemeleri..

Annekaz
25 Mayıs 2009
5 Yorum

Fikrimuhim.com

Bir süredir Fikrimuhim üyesiyim basından okuyup üye olmuştum. Ağızdan ağıza pazarlamaya dayalı eğlenceli yüzü olan ama oldukça ciddi bir site. Anketler ürün demoları numuneler ile tüketiciye ulaşarak görevini yapıyor. Bi kaç ankete katıldım sonra ürün örnekleri göndereceklerini söylediler geçen hafta içerisinde Ex’sir sanitizer kargo ile kapımıza kadar geldi. İçinde Fikrimühim broşürü indirim kuponları vs.. Denemek bugün kısmet oldu ayrıntılı bir rapor yazacağım zaten siteye ama memnun kaldığımı söylemeliyim.
Tüketici olarak yeni çıkan ürünleri denemek üstelik ücretsiz denemek fikir beyan etmek güzel bir duygu sırada başka ürünlerde var :)
Bunu da seversin  Yonca Gıda kahvaltı buluşmamız
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (5)
 1. ŞANSLI dedi ki:

  Evet her yerde tanıtımı var.Ama ben denemedim daha..
  Bakalım.
  İyi geceler

 2. Xena.G dedi ki:

  ben de üye oldum bir süre önce. aynı üründen yollayacaklar. yeni şeyleri herkesten önce denemeyi hep sevmişimdir zaten. bakalım nasıl bir ürünmüş :)

 3. fulya dedi ki:

  Ben de yaklaşık 2 yıldır fikrimühimim ve bu ex’sir geçen hafta geldi ben ilk kullanmada biraz tereddüt ettim hatta bloğuma da yazdım ama kullanmaya devam ettikçe çok güzel bir ürün olduğuna karar verdim şimdi Selva makarna kampanyası var o gelicek size de kampanya katılım daveti gelmiştir zaten

 4. filiz dedi ki:

  selam bende üye oldum.fakat bir yerde okumuştum.üye olduğu halde ürün gelmemiş.acaba blog sahibi olmakmı gerekiyor?

 5. Anne Kaz dedi ki:

  ürün gönderimi için illaki blog sahibi olmak gerekmiyor sanıyorum neye göre seçip ürün gönderdiklerini bilmiyorum abana da gönderdikleri pek çok ürün gelmiyor, bu konuda bir fikrim yok üzgünüm..

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim