Philips soup maker

Annekaz
12 Mayıs 2014
Yorum Yok

Philips soup maker pek övülen denemek için sabırsızlandığım makinelerden birisiydi. Çorba sever birisi olarak ya ne var tencerede çorba yapmaya at malzemeleri karıştır karıştır al sana çorba.. Kararımı değiştirdi. İlk denemem her zaman çok severek yediğim erişteli mercimek çorbası oldu.

Erişteli mercimek çorbası hem doyurucu hem sağlıklı hem de ekonomik bir tarif. Philips soup maker ile başlangıç yapmak için de gayet kolay geldi bana. Önce Philips soup makerin içine benim buzlukta her zaman bulundurduğum haşlanmış yeşil mercimekleri attım 1,5 su bardağı kadar 1 su bardağı erişte 1 tatlı kaşığı salça ve çok az tuz atıp Philips soup maker’in maximum işaretine kadar su doldurdum yaklaşık 750 ml su makineyi kapattım ve çalıştırdım. Philips soup maker çorbayı yaparken ben de bulaşık makinesindeki temiz bulaşıkları yerlerine yerleştirdim ve sofrayı kurdum. Soup Maker pişirme sinyalini verdi çorba kaselerine doldurduk ve yedik bizden tam not aldı. İlk deneme gerçekten çok başarılı ne erişteler ne mercimekler dağıldı tam kıvamında suyu eriştesi ile 4 kişilik tam öğün çorba çıktı. Şimdi sırada süzme çorba, komposto ve milkshake denemeleri var. Yeni eve geçince sizler için videoda çekeceğim bakalım Philips soup maker’in daha ne marifetleri var. Bu ürünü özellikle bebekleri olan annelere tavsiye ederim. Piyasa satış fiyatı 183 TL civarı uzun süre kullanabileceğiniz bir ürün ayrıntıları inceleyin lütfen..

Bunu da seversin  Mercimekli erişte çorbası
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.