Nesfit Ballı Bademli ve Fikrimühim

Annekaz
25 Nisan 2013
Yorum Yok

BGlİtiraf edeyim mısır gevreği benim kahvaltım değil, bana her zaman çok şekerli gelmiştir zeytin peynir domatesli tostlu kahvaltılar severim fakat evde her zaman mısır gevreği olur  çocuklar çok seviyor.

Mısır gevrekleri sağlıklı bir şekilde hazırlanıyorsa doğru malzemeler kullanılıyorsa sütle beraber besleyici bir kahvaltı. Nestle Nesfit’de bal ile tatlandırılmış hali ve badem katkısı ile güzel bir tada ve sağlıklı proteine sahip,  badem protein açısından zengin ve sağlıklı bir kuruyemiş.

Fikrimühim sayesinde biz de Neste Nesfit ballı bademliyi denedik ve beğendik kahvaltı için tercih edilebilecek bir gevrek. Yalnız ben bu gevrek poşetlerini sevmiyorum, kullanışlı olmuyor daha farklı bir şeyler bulunması lazım karton kutular yine fena değil ama ben eve gevrek aldığım zaman hemen saklama kabına koyuyorum…

Bu arada Fikrimühim’in blogculara böyle paketlere fikirlerini sorması harika  bir şey… Mesela sadece ücretsiz ürün gönderimi değil mesele muhatap alınmak ve o ürün hakkında özgürce eleştirinizi yapabilmek. Binlerce ya da onlarca takipçiniz olsun sesinizi  firmalara duyurmak çok güzel bir duygu.. Bu açıdan Fikrimühim’i blogculuk adına destekliyor yeni kampanyalarını dört gözle bekliyorum.

Bunu da seversin  HeyPungi ile Çocuklarınız Eğlenerek Öğrensin
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim