Finish Bulaşık makinesi temizleyicisi!

Annekaz
10 Haziran 2014
Yorum Yok

Finish Bulaşık makinesi temizleyicisinin iddiası çok büyük makinenin içini ve gider borularını temizleyip pırıl pırıl yapıyormuş. Lakin durum böyle değil daha önce de Finish Bulaşık makinesi temizleyicisini denedim ve sonuç hüsran ben de yazmaya karar verdim Bulaşık makinesi içini temizlemek istiyorsanız bu tür temizleyiciler değil yetkili bayinizden özel kireç ve yağ sökücü alıp temizleyin.

Onların televizyonda reklamı yapılmıyor aslında daha pahalı ama daha çok işe yarıyor senede iki kere kullanmak yeterli oluyor Finish’e verdiğiniz paralar gibi boşa gitmemiş olur.

Şimdi bu fotoğrafı görünce ıyhhh diyebilirsiniz haklısınız gerçekten iğrenç ben bulaşık makinesi filtresini haftada  bir kaç kere yıkarım tencereleri elimde yıkarken ocağı silerken filtreyi de yıkar yerine takarım. Bu bir haftalık el değmemiş bulaşık makinesi filtresi bilerek değmedim bir haftada bu hale geldi. Finish Bulaşık makinesi temizleyici bulaşık makinesini temizliyor diye aldık üzerindeki talimatlar doğrultusunda yüksek ısıda ve uzun programda boş olarak çalıştırdım. Filtrenin sonuç hali.. Hiç farkı yok!

finish-makine-temizleyicisi-sonuc

Finish Bulaşık makinesi temizleyici benim makinede hiç bir işe yaramadı işe yarayan var mı acaba merak ediyorum?

Bunu da seversin  Evi temiz tutmanın pratik yolları- günlük haftalık temizlik programı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim