M. Asam Magic Finish Köpük Fondoten incelemesi

Annekaz
24 Ağustos 2014
Yorum Yok

Herkes bu fondoteni konuşuyor M. Asam Magic Finish kullananlar kullanmak isteyenler için bende deneyip kendi görüşlerimi yazmak istedim. M. Asam Magic Finish ilk elime alınca açıkcası burnumu kıvırdım rengi çok koyu ve köpüksü hali ile hiç de iç açıcı gelmedi bana. Daha sonra hem Ebru’nun hem de Canan’ın etkinliğinde denemek için verilince yazmak şart oldu. M. Asam Magic Finish köpük fondoten çok şık bir kutuya sahip ayna olarak bile kullanabileceğiniz özenli kutusu hemen dikkat çekiyor. Kapağını açtığınızda koyu bir renk ve çok hoş bir koku ile karşılaşıyorsunuz. M. Asam Magic Finish fondoteni hafif nemlendirilmiş cilde uygulamanızı tavsiye ederim baz ya da benim gibi güneş kremsiz sokağa çıkmıyorsanız şart çünkü yağlı bir fondoten değil.

masam once sonraFondoteni ben parmak uçlarımla sürdüm ilk kullandığımda rengi koyu olmasına rağmen cilde tam uyum sağlıyor kolay sürülüyor çok koyu halkalarınız yoksa ayrı olarak  göz altı için kapatıcı kullanmanıza gerek yok lakin lekeleri yüzde yüz kapatmıyor. Ben bolca ve tek tabaka halinde sürdüm. Çok şükür leke ve cilt tonu eşitlememi daha önce yazdığım ürünlerle halletmiştim. Cildimde çok fazla kapatılacak leke kusuru yok ama yine de kızarıklıklar izler var M. Asam Magic Finish bunları kapatmada etkili oldu eski güneş lekelerim olsaydı kapatacağını düşünmüyorum. Cilde kadifemsi bir dokunuş sağladı suratta maske gibi durmuyor elinizi suratınıza dokunabiliyorsunuz, uzun süre dayanıyor.

masam-kullananlar

M. Asam Magic Finish şöyle bir de tarafı var bazı cilt tiplerine çok iyi geliyor aynı fondoten başka bir cilt tipinde muhteşem durabiliyor her açıdan ilginç bir ürün.

Watsons’larda satılıyor almadan önce mutlaka deneyin ki çok ucuz bir ürün değil  tester edinin ya da kendiniz mağazada uygulayın dediklerime katılacaksınız. Cilt tipine göre değişkenlik gösteren bir fondoten

Bunu da seversin  Mutfak dönüşümü - öncesi ve sonrası

Şimdilik ben memnunum ben bir makyaj ürünü kullanırken eşimi baz alıyorum o aa cildine ne yaptın derse tamamdır ki kendisi fondotenden hiç hoşlanmaz.

Kısaca cilt tonu eşitlemede etkili cildine kadifemsi bir doku vermek isteyenler hafif kusurları olanlar pudra kullanmak istemeyenler yaz kış bu köpük fondoteni kullanabilir..

M. Asam Magic Finish puanladım

Kapatıcılık: 10/6

Cilde uyumu: 10/8

Kullanım kolaylığı: 10/7

Fiyat: 10/ 310357180_10152708191493938_7888703560991515712_n

M. Asam Magic Finish satış fiyatı 90 lira

Ayrıntılı bilgiyi: http://www.m-asam.com.tr/ den alabilirsiniz..

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim