Flormar Bohemian Triple Action Mascara

Annekaz
27 Mayıs 2015
Yorum Yok

Flormar  Bohemian  serisinin bence en göze çarpan ürünü Triple Action Mascara‘sı ve Colorliner jel eyelineri. Her zaman makyaj malzemelerinde önce deneyen olmak ayrıcalıktır, Flormar Annekaz’a ve kızlarına her zaman bu şansı verdi. Flormar’ın yeni serisi Bohemian ürünlerini elimize alır almaz ilk göze çarpan kesinlikle eyeliner minik şişesi ince fırçası ve tabi ki canlı renkleri ile tam yazlık. Triple Action Mascara ise dönen başlığı ile oldukça ilginç bir deneyim sunuyor.

flormar-eyeliner

Triple Action Mascara’nın arkasında mekanizması ile düz biraz kıvrık ya da çok kıvrık bir şekilde aynı mascarayı kullanabilirsiniz.

Serinin ilk deneyimi kızımdan geldi. Triple Action Mascara ve Flormar Colorliner jel eyelineri ElifNur gözlerine uyguladı zaten renkli eyelineri seven renkli bir kız kendisi. Minik bir instagram videosu ile Flormar’ın  Triple Action Mascara’sını göstermeye çalıştım. Flormar bohemian serisi için lütfen tıklayın

Triple Action Mascara: 29,90 TL

Colorliner jel eyeliner: 15,90 TL

Bunu da seversin  Yüz için C Vitamini nasıl kullanılmalı?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim