Vileda windomatic inceleme yorum video

Annekaz
6 Kasım 2017
Yorum Yok

Cam silmek, ütü yapmak en sıkıcı ev işlerinden ikisinin de çözümü yol illa yapılacak ama neden daha kolay olmasın. Vileda windomatic cam ve diğer pürüzsüz sert yüzeyleri kolayca temizlemeyi vaad ediyor.

Vileda windomatic nedir?

Vileda windomatic ile geçen hafta tanıştım, ıslak kuru  bir cam süpürgesi gibi düşünün.  Çok hafif ve ergonomik bir yapısı var ele kolay oturuyor. Vileda windomatic ile Camları yıkayabilir ya da silebilirsiniz. Doğru kullanıldığında iz bırakmadan saniyeler içinde camı silip kurutuyor bezle silmekten çok çok çok daha pratik ve çok daha temiz.

Bir elektrik süpürgesi gibi camdaki suyu, köpüğü hatta nemi içine çekip camı kupkuru bir hale getiriyor. Böylece yüzeyde hiç bir şekilde iz kalmıyor.

vileda windomatic inceleme

Vileda windomatic nasıl kulanılır?

Cam yüzeyi neyse silmek istiyorsanız silin mesela çok kirli ise köpüklü bir bezle adeta yıkayabilirsiniz, ya da bir sprey temizleyici ile tüm cam yüzeyi ıslatabilirsiniz, hemen ardından windomatic’i cama adeta bir çek çek gibi yapıştırıp aşağı ya da yana doğru çekerek çalıştırmanız  gerek. Bu şekilde tüm yüzeydeki köpük, su, nem hepsini kirli su haznesine çekip camı tertemiz ve kuru bir şekilde bırakacaktır.

vileda windomatic t

Vileda windomatic bir kere şarj olunca yaklaşık 120 metre kare camı silebiliyor yani bu çok büyük bir alan tabi sadece camlarda kullanılmıyor aynalar, mutfak dolapları, düz yüzeyler, bazı kapılar beyaz eşyalar pek çok şekilde kullanıp pürüzsüz yüzeyleri tertemiz bir hale getirebilirsiniz. Gerçekten büyük kolaylık.

vileda windomatic g

Yere dökülen sıvılarda windomatic ile kolayca iz bırakmadan çekiliyor :) Özellikle çocuklu evlerde bu sanıyorum büyük bir olay.. ama dikkat yere dökülen kahveyi sütü meyve suyunu çekip sonra parçalarını yıkamadan camları silmeyin çünkü iz kalıyor  ben o hatayı yaptım siz yapmayın. Yıkanabilen parçaları bulaşık makinesine giriyor ve kolayca yıkanıyor. Vileda windomatic 2 yıl garantili, ürün büyük alışveriş sitelerinde satılıyor. Türkiye’de çok yeni bakalım Türk hanımları sevecek mi?

Bunu da seversin  Pratik limonlu cheese kek ( kelepçesiz kalıpta)

Hem instagram için hem de youtube kanalım için minik iki video çektim. Umarım açıklayıcı olmuştur.

Cam silmeyi eğlenceli hale getiren #windomatic le küçük bir önizleme ? yarın geniş bir inceleme videosu youtube kanalımda yazısı blogda olacak takipte kalın ? @viledaturkiye . . . . . #viledaturkiye #temizlik #cleaning #evimevimgüzelevim #mirrorselfie #pratikbilgiler

Anne Kaz (@annekazblog)’in paylaştığı bir gönderi ()

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim