Gonge ile çocuklar eğlenerek öğreniyor

Annekaz
10 Ekim 2017
Yorum Yok

Çocuklar ana okuluna ya da kreşe başlarken biraz çekingen  olurlar ama çocukların ortak amacı oyun onları çekingenlikten kurtarır ve öğrenmenin kapılarını sonuna kadar açar.  Özellikle grup oyunları çocukları birleştirir;  beraber olmayı, ekip olarak çalışmayı beraber çok daha fazla eğlenebileceklerini öğrenirler tabi öğrenirken biraz spor,  biraz bilim, biraz merak onların sadece vücutlarını değil beyinlerini de çalıştırır.

Ana sınıfı ya da kreşlerde  harika oyuncaklar görürsünüz en ince detayları düşünülmüş bu oyuncaklar çocukların el, göz, kas ve beyin sistemlerini tam kapasite çalıştırmak için tasarlanmıştır tabi çocuklar bunu çok fark etmezler çünkü aslında onlar için oyuncaktır eğlenir üzerinde zıplar koşturur oradan oraya sürükler ve mutlu olurlar, fakat bizim için ya da eğitimciler için bu tasarımlar oyuncaktan çok daha fazlasıdır.

Gonge ile çocuklar eğlenerek öğreniyor

Gonge Danimarka’da çocuklar için eğitici oyuncaklar yapan ve dünyaca tanınan bir firma  zeka dolu tasarımları ve  ve eğlenceli oyuncakları ile dünyanın her yerindeki okullarda en kaliteli markalardan birisi olarak biliniyor. Türkiye’de ise Gonge markasını duyumarket.com.tr de bulmak mümkün.

Bir anne olarak oyuncakları incelerken önce sağlıklı malzemeden yapılmasına sonra çocuğuma ne katacağına bakarım doğrusu Gonge’nin imkan olsa da eve alsam dediğim harika oyuncak tasarımları var mesela Koala en sevdiklerimden birisi.  Çocukların denge duygusunu geliştiren ve gerçekten çok eğlendiren Gonge Koala her ana okulunda ve kreşte olmalı. Özel eğitim alan çocuk için de oldukça uygun olan bu tasarım hem çok basit hem de çok amaçlı.

Duyu Market’de çocukların kişisel gelişim ve becerileri için çok fazla seçenek var  hem iç hem de dış mekanda kullanılabilecek dayanıklı sağlam ve tabi ki sağlıklı eğitici oyuncaklar bir ana sınıfı  kreş ya da özel eğitim birimleri için hayati öneme sahip. Gönül ister ki kocaman bir bahçe olsun çocuklar içi bu muhteşem oyun setlerinden alalım ailecek oynayalım ama neyse biz evde saklambaç oynayarak da idare edebiliriz  ? en güzel bu işi uzmanına bırakmak size Gonge’nin muhteşem oyuncaklarından bir fotoğraf galerisi hazırladım bakın çocuklar için nasıl muhteşem şeyler yapılıyor.

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim