Scholl velvet smooth elmas taneli ayak törpüsü inceleme

Annekaz
2 Şubat 2016
Yorum Yok

Scholl velvet smooth elmas taneli elektronik ayak törpüsünü artık bilmeyen yok. Ben daha önce Scholl velvet smooth express pedi kullanıp yazmıştım annem o kadar çok sevdi ki el koydu :) Ben de Scholl velvet smooth elmas taneli elektronik ayak törpüsü çıkar çıkmaz denedim ve yorumlarımı fotoğraflarımı sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Scholl tırnak bakım seti inceleme burada..

Scholl velvet smooth elmas taneli elektronik ayak törpüsü biraz daha sert ve daha kuru ayaklar için diyebilirim. Görünüşü harika içinde elmas tanecikleri olduğu için ışıl ışıl ve pembe renk seçeneği ile tam bana göre. İçinde pilleri ile beraber satılıyor yani hemen alıp açıp kullanabilirsiniz.

scholl-ayak-törpüsü

Scholl velvet smooth elmas taneli elektronik ayak törpüsü kullanımı

Kendinize önce güzel bir çay kahve koyun  en sevdiğiniz diziyi açın ve ayaklarınızın altına bir örtü serin Scholl velvet smooth elmas taneli elektronik ayak törpüsünü çalıştırmaya başlayın. Sorunlu bölgelerde yavaş yavaş gezdirin ölü derinin kolayca uçup gittiğini göreceksiniz.  Önceden ayaklarınızı ıslatmaya sabunlamaya gerek yok. Sorunlu bölgeleri çatlakları hatta nasırları özenle Scholl ile temizleyin. Ayaklarınızı yıkayın ve eğer bu bakımı gece yapmışsanız Velvet smooth  gece kremi ile ayaklarınıza masaj yapın bir çorap giyin ve yatın, gündüz ayaklarınıza elmas taneli elektronik ayak bakımı yaptıysanız gündüz nemlendirici kremini sürün. Ayaklarınızda aşırı kuruluk varsa velvet smooth intense serum kullanın harika bir ürün içinde kıymetli hyaluronic acid var, yani kuruluk ve çatlaklara uzun süreli mücadele demektir bu.

velvet-smoth

İşten siz ya da eşiniz çok yorgun geldiğinde ise  velvet smooth rahatlatıcı jel ile 15 dakika suda bekletin tüm yorgunluğunuz alacaktır.

Bu ürünlerin hepsi büyük büyük marketlerde, güzellik mağazalarında bulunuyor. Scholl velvet smooth elmas taneli elektronik ayak törpüsü 79 liradan satın alabilirsiniz kampanyalar ve özel indirim fırsatlarını da unutmamak gerek. Ben kendine özen gösteren tüm hanımlara tavsiye ediyorum… Ayrıca harika  bir hediye seçeneği olabilir :)

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim