Gülben Ergen’in yeni imajı

Annekaz
19 Temmuz 2010
3 Yorum

Böyledir, genç kızken pek bir hevesle rankten renge giren saran gölgelenen saçlar ağır makyaj yaş ilerledikçe azalır abartıdan kaçılır doğalllığa sade yaşama ve photoshopa dönülür :) , 3 çocuk annesi Gülben Ergen için durum böyle mi bilemiyorum ama kuzguni saçları hoş olmuş genç bir hava katmış kendisine, acaba hayranlarına sordu mu.

Twitter takipçilerine “lokantadayım ne içeyim mercimek çorbası mı , brokoli çorbasımı ”  diye soran Gülben Ergen kuafördeyim saçımı mora mı boyayım Kuzguniye mi diye sormuştur herhalde :))

Bu da 80’lerin sonu 90’ların başı Gülben’i şimdi kullanılmayan ne varsa var, kalın eyelineri dudak kalemi, renkli lens, permalı saçlar nereden nereye..yakışmış yakışmış :))

Bu arada Deniz Seki saçlarını sarıya boyatmış herkes gider Mersin’e bu kız tam tersine hiç yakışmamış…

Gerçi haksızlık etmeyeyim bu biraz akollü biraz da boşvermiş hali ama çok dağıtmış biraz toplamak lazım, niye böyle pazartesi pazartesi magazinle başladım bilmiyorum kendimi şu anda magazin programlarının dış sesi gibi hissediyorum:P Harika bir hismiş..

Bunu da seversin  Probiyotik Takviyesi Almalı mısınız?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. Arzuco dedi ki:

  ben sarı tonlarını sevdiğim için herhalde gülbenin yeni imajını beğenmedim deniz sekinin saç rengine bayıldım cok güzel bir sarı güzel bir makyajla cok iyi olur. Ben demet akalının ve hadisenin makyajsız hallerini gördükten sonra başka birşeye şaşırmam artık :))

 2. sihirli eller dedi ki:

  Gülben Ergen için Tesbitiniz harika.Bir kadın kendini ancak bu kadar değiştirebilir .Yalın ve modern bir hale dönüşebilir.Bencede çok yakışmış.Ama o sarıyıda koyu rengide çok iyi taşıyan ender yüzlerden.
  Bu durum Deniz Seki için geçerli değil.Deniz Seki hemen eski haline dönmeli.

 3. YEMEK VAKTİ AYLİN dedi ki:

  ben sevdim Gülbenin bu saçlarını,ama gördüğüm sadece bu foto …tam kararı vermek için biraz daha görmem gerek:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim