Koyudan açığa renkli saçlar

Annekaz
14 Temmuz 2011
1 Yorum

sarı renkli saçMutlaka yaptırmalıyım diye diye gezindiğim 33 yaşına gelmişsin ne saçı başı diye vazgeçtiğim saç boyama stili budur. Açıktan koyuya renkli gölgeler sarı saçlarda muhteşem duruyor benim gibi kara koyun için durum biraz umutsuz. Ama ilk defa yapılışını gördüm, hani ben saçlarımda renkli gölgeler istiyorum diyorum diyen hanımlar için yol gösterici sayılır. Saçlarınızı kendinize emanet etmeyin burada her ne kadar anlatılmışsa da profesyonel ellerde ve sadece kuaförünüzde olacak bir iş. ..

Bunu da seversin  Kakül yüzün şeklini nasıl değiştirir?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. asumanozel dedi ki:

    merhaba ben sizr duydugumbu hayranlıkla attım kendımı bu yollara ama yardımada cok ıhtıyac hıssettıgım anlarım oluyor.Dynamic Content Gallery Configuration
    duzenlemsını yapamıyorum bır turlu olmuyor sızde ne guzel gorunmus bırkac kısıde de cok hos durdugunu gordum ama ben beceremedım .kısaca sız kendınzmı duzenleme yapıyorsunuz bırınden yardımmı aldınız banada yol gosterırmısınız nasıl yapmalıyım .bana yardım edermısınız lutfen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim