Gündüz iş akşam kurs

sürücü-kursu
Annekaz
5 Temmuz 2011
1 Yorum

sürücü-kursu

Bu aralar başımı kaşıyacak vaktim yok, gündüz iş akşam da sürücü kursuna devam ediyorum. Yıllardır erteleye erteleye sonunda kursa başladım. Sınıfta 50 öğrenciden sadece 5 tanesi erkek. Bayanların çoğu ilkokul mezunu , ilkokul için ehliyette son şans olduğu için sanıyorum durum böyle. Ben kurs ücreti için peşin 300 TL verdim ama son kayıt olanlardan fiyatların 500 liraya kadar çıktığını duydum.

Trafik ve çevre bilgisi dışında her şeyi konuşan bir hocamız var! Dersler çok sıkıcı geliyor bitse de gitsek durumu var. İnşallah şu sürücü kursu işi ve sınavından alnımın akıyla çıkarım. Tabi durum böyle olunca iki ayağım bir pabuçta koştur Allah Allah koştur. Gündüz çalışırken yemek ve ufak tefek ev işleri akşamda kurstan gelince daha çok ev işi olmak üzere çalışıyorum sadece 3 hafta dişimi sıkacağım. Tabi bu arada Anne Kaz yavaş gidecektir. Ay sonunda yıllık izne çıkıp boya badana işine girişip ramazandan önce ev işlerini de halletmeyi istiyorum, tabi sürpriz olmazsa.. İşte böyle :) bana şans dileyin

Bunu da seversin  Alerji ..Acil Servis.. kalp krizi..!
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. kibritcikiz dedi ki:

    kolay gelsin , güle güle kirlet , iyi şanslar …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.