Ülker’den nezaket ziyareti

Annekaz
28 Ekim 2010
2 Yorum
Uzun zamandır yazacağım bir türlü fırsat olmadı, geçen aylarda Ülker müşteri temsilcisi ile nahoş bir konuşmamız olmuştu sonra ben de üzüldüm kendimi haksız gördüm keşke o telefonu açmasaydım dedim ama karşıdaki hanımında sanıyorum sabrı taşmak üzereymiş bloguma da yazdım, neyse oldu bir kere aradan bir süre geçti Ülkerden bir bey telefonla evi aradı ve “nezaket ziyaretinde” bulunmak istediğini söyledi buyrun dedim. Elinde iki çikolata paketi ile eve geldi biraz sohbet ettik durum hakkında konuştuk o zamanki sıkıntımı ve yanlış anlamayı tekrarladım durum tatlıya bağlandı hoş benim için çok fena bir durum yoktu bazen kendimde dahil adeta kopuyoruz dilin kemiği yok ama klavyenin silme tuşu var blogda yayınladığım yazı sanıyorum bunlara sebep oldu . Her neyse Ülker’e durumu ciddiye alıp sorunu öğrenme ve çözme çabalarına çok teşekkür ediyorum ayrıca nazik ziyaretleri ve tabi ki tatlı çikolataları içinde  :))
Bunu da seversin  Kız bebek isimleri
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. nurtenbegendi.blogspot.com dedi ki:

    Oğlum küçükken Ülker'in bebe bisküvilerinden alıyordum. Büyük karton kutulardan, hala var mı üretimi bilmem. Kutuyu açtım, oğluma bir öğünlük sütle ezip yedirdim, ağzını kapatıp kaldırdım. Ertesi gün bir ara öğün daha yedireceğim. Kartonun içinden naylon poşeti çıkardım, birden gözüme bisküvilerin arasından şeffaf ve şekilli bir şey takıldı. 0,5-0,75 cm kadarcık birşey. Tabi poşeti gözüme yaklaştırırken bisküvilerin arasında kayboldu. Ben poşetin kenarını açmaya çalışırken içine düşürmüş olabileceğim bir naylon parçasıdır, çocuğun ağzına gitmesin diye almak istedim. Şöyle bir evirip çevirince içinde böcek bacağına benzer takım parçacıklar da gördüm. Yok artık dedim, daha neler. Abartıyorum sandım ama o bacakların sahibini de buldum az sonra. Neyse Ülker'e telefon ettim. Oraya buraya bağlamaya çalıştılar, zaten mesai sonu olduğu için de yetkili ve etkili kimseyle görüşemedim. Haftasonunu takiben, pazartesi günü Ülker merkezden arayıp olayı anlatmamı, nereden aldığımı, sineğin benim hatamla poşete girmiş olup olmayacağını öğrenmeye çalıştılar. Bir sonraki hafta da Ülker'in sanırım Afyon temsilcisi ve bisküviyi aldığım marketin yetkilisi, ellerinde hediye paketi yapılmış, benim kutunun aynısı bir kutu bisküviyle iş yerime ziyaretime geldiler. Amaç, müşteriyi kızdırmışız, gönül alalım meselesi idi. Gönlüm alındı alınmasına, özürler dilendi ama, tiksinmiştim bir kere. Hala daha o pakete o sinek nasıl girebildi bilmiyorum. Ben bir daha çocuğuma o bisküvileri almadım. Hatta çok zorda kalmadıkça, hala daha hazır şeyler almam. Keşke hiç yaşanmasaydı.

  2. ibrahim dedi ki:

    benim de bir şikayetim olmuştu. telefondaki görevli iletişim adresi istemişti ben ise adres istemesine bir anlam verememiştim. demek ki ziyaret ediyorlarmış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim