Günlük yaşamda ve ünlüler dünyasında eşofman modası

Annekaz
16 Eylül 2020
Yorum Yok

Her zaman söylenir moda insanın kendine yakışanı giymesidir. Moda sınırlarına  takılmayan birisi olarak bana göre moda kendime yakıştırdığım ve içinde rahat ettiğim kıyafettir. İtiraf edeyim her zaman  daha çok rahat kıyafetleri tercih ediyorum. İş yaşamında pantolon ilk tercihim ama evde ve sokakta kesinlikle şık eşofmanlar favorim.

GÜNLÜK YAŞAMDA EŞOFMAN MODASI

Son yıllarda eşofman takımları da çok şık hale geldi. Eskiden özensiz, soluk renklerde sadece ev giyimi ya da spor için yapılan eşofmanlar değişti daha işlevsel daha renkli daha neşeli hale geldi. Bazı eşofman takımları ise adeta şık bir iş pantolonu gibi öyle ki işe topuklu bir ayakkabı, beyaz bir tişört ve ceket  ile kombin yapıp akşamına ceket ve topukludan kurtulup altına spor ayakkabı giyip  koşu bile yapabilirsiniz. Tabi eşofman modasına uydunuz diye illa spor yapacaksınız diye bir şart yok. Evde  işlere boğulmuşken, çocuklarla vakit geçirirken her zaman rahat ve şık görünebilirsiniz.  Kadın eşofman modelleri arasında genç kızların seçimi Crop Eşofman Takımları,  şık baskılı ve cepli takımlar spor ayakkabılarla beraber  gün boyu rahatlık ve şıklık sunuyor, yaz aylarında bol bol bu takımları kızların üzerinde gördüm bence bu yaşta harika bir seçim.

Moda ikonu ünlüleri de sık sık eşofmanlarla görüyoruz. Jennifer Lopez, Kylie Jenner, Rihanna, Beyonce sokağa eşofman takımları ile çıkmaktan çekinmiyor hatta kendine özel tarzları ile bu konuda öncülük bile yapıyorlar. Eşofmanlar rahat giyimin o kadar imzası olmuş ki Dünya Eşofman giyme günü bile var sanki başka günler giymiyormuşuz gibi.

Biz de bu durumda modayı takip etmezsek olmaz, şık giyinmek ve rahat olmak için çok para harcamaya gerek yok. Ben kendime ve kızlarıma eşofman takımlarını Mossta dan alıyorum, hem çok kaliteli hem de çok şık tasarımları var. Kızların tercihi Crop Eşofman Takımları olurken ben daha sade modelleri tercih ettim.

Bunu da seversin  Mankenlerin makyajlı ve makyajsız halleri

Ayak bilekleri lastikli, bacaklara biraz daha oturan  yüksek belli modeller beni daha uzun ve zayıf gösteriyor ve ben bunu gerçekten seviyorum. Bilek kısmı bol modelleri ise tabanları daha  kalın spor ayakkabılarla giyiyorum ki yine zayıf ve biraz daha uzun görüneyim.

Ünlülerin marka çantalarla eşofman kombinleri, kameralara verdikleri pozlar efsane buraya bırakayım size ilham olsun.

 

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim