Son bahar kış modası püsküller ayakkabılar kutu clutch çantalar

Annekaz
30 Ekim 2011
Yorum Yok

Modayı takip etmemin tek nedeni merak sonbahar kış modası püskül modası mesela beni benden alır severim püskülleri ama her zaman giyeyilmiyor moda olunca rahat rahat giyiyoruz ya da erkek tipi ayakkabılar herkes gibi muhteşem incecik ayaklarımız yok ama oxford ayakkabı moda olunca oh oh deyip rahat rahat giyiyoruz. Bu senenin kış modasına bayıldım bir kere püsküller var püsküllü her şeyi severim sonra rahat ayakkabılar küçük kutu clutch çantalar sözü uzatmadan görsellere geçeyim..

kutu clutch çantalar

Kutu clutchlar bu sene çok moda aslında hep vardı ama günlük kullanımda pek rastlanmıyordu şimdi omuz çantası olarak bile var.. seviyorumm

kutu clutch çantalar1

püskül modasıVe püsküller bu sene çantadan eteklere her yerde püskül var püsküller yaz aylarında yeleklerde ve kimono modasında başlamıştı püskülleri seviyoruz püskül modası ile ilgili diğer örnekleri fotogaleri de bulabilirsiniz..

tulum modelleri

 

Ayrıca zarif tulumlar bu sene çok moda..

makosen ayakkabılar2Ve yaşasın makose ayakkabılar.. bu moda yaz aylarında da gider çünkü kadınlar platformlarda stilettolardan çoook sıkıldılar..

 

 

Bunu da seversin  Kime daha çok yakışmış?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.