Haftasonu – Düğün..

Annekaz
26 Ekim 2009
2 Yorum

Haftasonu benim amcamın, Eşimin de ablasının oğlunun düğünü vardı aslında bu ikisi aynı düğün çünkü benim amcamla eşimin ablası 30 yıl önce evlenmişler iki taraflı akraba olunca haftasonunu düğünde geçirdik. Aslında gelin kızda uzaktan akraba ınının ınısı şimdi burada yazsam karmakarışık olur..Biraz maceralı bir düğün oldu ama çiftimizi her engelin üstünden zıpyarak hayatlarını birleştirdiler :)) Çift taraflı olunca tabi eşimin akrabaları benim akrabalarım akrabalarımız..oyh Allahım çok kalabalığız :)

Uzun zamandır görmediğim özlediğim bir çok kişiyi gördüm büyüyen çocuklar yaşlanan suratlar şişmanlayan vücutlar, bu arada beni uzun zamandır görmeyenler kilo almışsın dedi. Aslında bi kaç yıldır  56 – 57 civarlarında seyrediyorum ama bu kilo almışsın lafı artık naber nasılsın işler güçler nasıl gibi klasik hal hatır sorma durumlarının önüne geçmiş, canları sağolsun. 3 çocuk annesi 32 yaşında devvamlı suretle masa başında çalışan bir hatunum bunaltmayın beniiii diye çığlık atasım geldi..Hayal kırıklıkları yaşadım benim merak edip her zaman hasretle andığım insanlar değişmiş. ya da ben çok az tanımışım ya da hiç gerçek anlamda tanışmamışız. Neyse içlerinden birisi işte. Bi canları sağolsunda buna gitsin.. :)

Pek fazla oynayıp kurtlarımı dökemedim, insanlar şişmanlamışsın deyince bari göze fazla batmayayım dedim :P Bunun dışında annemlerde torun hazırlığı tam gaz devam ediyor. Bi kaç örgü yapmışlar fotoğraflarını çektim. Zaten annem sağolsun beni görünce şunu ördüm bunu ördüm hadi fotoğrafını çek bloguna koyarsın deyip önüme getiriyor. Yarım kalan şapkanın nasıl biteceğini öğrendim. Elime alabilirsem bitecek inşallah..

Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (2)
  1. Anne ve kızları dedi ki:

    Mutluluklar dilerim evlenen çifte!

  2. My Turkish Kitchen dedi ki:

    Ben bu yaziyi cok sevdim, ne kadar dogalsin. Sanirim dogallik beni bu sayfaya cekiyor.
    Kilo alma olayini bosver bence. 32 yasindaki birisi icin 56-57 cok cok super bir sayi:)
    Iffet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.