Halkayla yapılan çiçekli şal

Annekaz
17 Şubat 2009
3 Yorum

Halkalı cicek sal
Yükleyen pamukprenses 

Aslında çok güzel bir anlatım değil, yani anlatım güzelde bu kadar çekebilmişim diğer bir parçası daha var ( yan tarafta görüyorsunuz) o da yarım. Şimdi örnekleri yaparken Fatih bey diyorki sitemde bütün örnekler var fakat ben göremedim. Ayrıca Filiz hanımında Fatih beyinde çook güzel örgüler örmelerine rağmen siteleri üzülerek söylüyorum çok kötü kocaman fotoğraflar geç açılan ve göz yoran bir sayfa azbuz da güzel sitelerde var sanırım sitelerine çok fazla vakit ayıramıyorlar ama herşey var herşey var diyorlar :))

Bunu da seversin  Hugo Boss Numune evinize gelsin
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (3)
 1. NEŞELİ GÜNLER dedi ki:

  BEN SİTESİNE BAKAMADIM AMA BİR ERKEĞİN ÖRGÜ ÖRMESİNE TAKILDIM .YA KARDEŞİM GİT İŞİNİ YAP NE İŞİN VAR ÖRGÜYLE DİYESİM GELDİ.

 2. Yelda dedi ki:

  Filiz hanımın sitesine bakma fırsatım oldu ama pek düzensiz geldi ordada tam anlaşılmıyor zaten

 3. tatesal dedi ki:

  Canım her türlü yenilikten ve ilginçlikten bizleri haberdar ettiğin için sana sonsuz teşekkürler ediyorum….SAĞOL VAROL
  Fatih beyin sitesine baktım.Tamda aradığımı buldum.Motif aparatıyla yapıln şalı ki kendimde yapıp blogumda yayınladım,farklı birleştirme tarzını arıyordum.Fatih beyden aldım,fatih hanımmı demeliyim,pek alışık değiliz erkeklerin bçyle şelre yapmasına ya yinede helal olsun,tebrik ediyorum.Site biraz bozuk ama idare eder.Sevgiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.