Harika işleme örnekleri

Annekaz
31 Mart 2008
1 Yorum

Bazen minik bir örnek için ne kadar dergi karıştırdığımı bilirim.Mendil köşesine,seccade ayağına yada lavanta torbasına minicik bir papatya çok güzel durur.Fakat hayalleredeki işleme örneğini bulmak her zaman mümkün olmuyor.Şeçenek ne kadar çok olursa o kadar iyi olur deyip size bir sürü örnek göstermek istiyorum hepsi şema halinde minicik bir uğurböceğinden tutunda allı güllü kocaman işlemelere kadar pek çok seçenek var.Bu örnekleri sadece işlemelerde değil birazda kendi ayarlamarınızla afgan işlerinde de çok kolay kullanabilirsiniz.Bebek örgüleri patikleri yada battaniyelerine de işleyebilir değişik ürünler çıkartabilirsiniz..

Bunu da seversin  Kumaş düğme
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. yeteneklieller dedi ki:

    ördüğüm bebek yeleğini işlemek için istediğim gibi bir örnek aradıımmm, aradııımmmm, aradımmmm anlayacağınız çok uğraştım. her nasılsa google amca sonunda beni size gönderdi. sizin verdiğiniz link te süper örnekler buldum teşekkür ederim :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.