Şişman Barbie bebek

Annekaz
23 Aralık 2013
Yorum Yok

Barbie Bebekler çok güzel görünmelerine rağmen gerçeği yansıtmayan ölçüleri ile her zaman kötü örnek olmuşlardır. Kadınların birer cinsel pazarlama objesi olduğu kızlara daha bebekken öğretilmeye başlanır ve kızlar toplumsal olarak durum öğretilir ve öyle de gider.

Barbie bebeklere kötü demiyorum ama kabul edelim ki sağlıklı bir örnek değil son yıllarda acayip bebek görünümlü kızlar türemeye başladı aşısı zayıf bünyeleri aldırdıkları kaburga kemikleri ile çok ince görünüyorlar makyaj hileleri e işin içine girince yürüyen birer barbie bebek oluyorlar ama hiç bir zaman oyuncak Barbie bebek kadar güzel olamazlar nedeni çünkü onlar birer plastik bebek! biz değiliz neyse ki Phoshopla da olsa Barbie bebeği şişmanlatmışlar fena da olmamış..Hamile Barbie bebek var, dövmeli acayip barbie bebekler var neden kilolu Barbie bebek yok sorarım size neden yok?
barbie-bebek

Bunu da seversin  Bebekler neden saçlı ya da kel doğar?
Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.