Hazal Kaya’nın acıların kadınıyım kolyesi

Annekaz
25 Mayıs 2012
1 Yorum

Hazal Kaya’nın twitter’da paylaştığı şarkı sözlü kolyesi çok ilgi çekti. Aslında bu kolyeler bir süredir popüler Didem Aras imzası taşıyan şarkı sözlü kolyelerden birisi de Hazal Kaya’nın boynunda ‘acıların kadınıyım’ olarak yer almış.

Feriha’nın acıların kadınıyım kolyesinde olduğu gibi dizilerde ve dizi yıldızlarının kullandığı pek çok şey bir anda moda oluyor, Behlül donu, Bihter kilodu, Bihter terliği , geceliği, Neyse şimdi de Hazal Kaya kolyesi çıktı en azından bir süre böyle anılır.. Ayrıca tasarımcının değişik şarkı sözlü kolyeleri de var tabiki..

Kolyeler ve satış noktaları linkte..

Bunu da seversin  Yonca Evcimik ve kocaman gül tokası
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Esraese dedi ki:

    merhaba…
    derdinize derman olur mu bilemedim ama geçen gezinirken buna benzer bir iş gözüme çarptı. belirtmem gerekir ki; ben bu tür işlerden hiç anlamam. ama ikisinin de canlı çiçeklerle yapıldığını görünce en azından bir fikir verebilir diye düşündüm. sevgiler…

    http://www.pinterest.com/pin/144185625543607865/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim