Hobby Argan Yağlı ve papatya özlü şampuan

Annekaz
1 Temmuz 2014
1 Yorum

Hobby Argan Yağlı ve papatya özlü şampuanı severek kullandım ve bitirdim. Hobby Argan Yağlı ve papatya özlü şampuan için yorumlarımı aşağıda okuyabilirsiniz.

Argan yağı saçlar için tam bir mucize daha önce de yazmıştım Hobby argan yağlı şampuan çıkartınca açıkcası merak ettim İlknur’un etkinliğinde hediye edilince de çok sevindim zira tam bir argan yağı aşığıyım. Bazı şampuanlar çok pahalı biz evde 3 uzun saçlı hatun olarak kızlarım ve ben şampuan ve saç bakım ürünleri de bütçeyi zorluyor. Hobby argan yağlı şampuan’ın diğer çok pahalı ürünlerden farkı yok çok uygun fiyatı ile ihtiyaçlarınız karşılayacaktır. Banyoda çabucak köpürüyor ikşi kere kullanmaya gerek yok hoş bir kokusu var ve fiyatı çok uygun.

hobby şampuan argan yağlı

Hobby Argan Yağlı ve papatya özlü şampuan 600 ml olarak satılıyor ve uzun süre idare ediyor. En önemli özelliklerden birisi içinde Parapen içermemesi tekrar ediyorum Hobby Argan Yağlı ve papatya özlü şampuan parapen içermiyor yani parabensiz ürün alacağım diye dünyanın parasını dökmenize gerek yok..   bende kepeklenme saç dökülmesi kuruluk vs yapmadı  koca şişeyi de bitirdim.. tavsiye ederim

hobby şampuan

Bunu da seversin  Kısa Saç Modelleri
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. Berna dedi ki:

    Bence daha kaliteli bir ürün kullanmalısın. Bende papatyanın faydalarından yararlanmak için eczaneden Zigavus’un papatya özlü şampuanını aldım. İnce telli ve zayıf saçlara özel yapmışlar. Çok memnunum saçlarım güçlendi ve hacimlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim