Hem saklama kabı hem kilitli poşet

Annekaz
4 Mart 2019
Yorum Yok

Bu sıralar hayatımızı kolaylaştıracak tasarımlar oldukça dikkatimi çekiyor. Sadece kendim için değil tabi :) çevre için de güzel projeler yapılıyor ve ben de yakından takip ediyorum bu nasıl benim aklıma gelmez dediğim özellikle mutfakta çook işe yarayacak yep yeni bir tasarım ile karşınızdayım. Keşke ben yapsaydım dediğim bu proje için tam 1,3 milyon dolar bağış toplanmış ve neticede bir saklama kabı ne dünyada yeterince saklama kabı var mı? siz öyle sanın asla yetmez ama bu saklama kapları gerçekten çok farklı, mesela kapakları yok!

Saklama kaplarında en sinir olduğum şey sürekli kaybolan kapakları, sırf bu yüzden hepsini aynı alıyoruz ama yine de bir şekilde o kaplar hem çok yer kaplıyor hem de kapakları kayboluyor renkleri bozuluyor vs vs..

Bu tasarım kilitli poşet ile saklama kabının birleşimi iyi kalite silikondan yapıldığı için sıcak ya da soğuk her şekilde kullanılıyor ve yer kaplamıyor veee kapak yok harika değil mi. Ayrıca silikon sanılanın aksine doğa ile dost olduğu için çevreye zarar vermiyor üstelik binlerce kez kullanılacağı için hem daha uzun ömürlü hem de o kullan at kilitli poşetlerin sonunu getirecek gibi görünüyor.

Tabi ki ürün patentli ve ödüllü büyük firmaların peşine düştüğü tasarım bu kadar ilgiyi hak ediyor. Kilitli silikon poşetler mikrodalgada, fırında kullanmaya uygun yani içinde yemek pişirebilir ya da kaynar bir çorbayı içine koyup saklayabilirsiniz. İçine et tavuk koyup buzluğa atabilirsiniz ayrıca kilitli silikon saklama kapları bulaşık makinesinde de yıkanıyor.

Çok eğlenceli videolarla anlatılmış bakın bakalım siz de benim kadar beğenecek misiniz?

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim