Saklama kabından oyuncak mutfak!

Annekaz
28 Nisan 2016
Yorum Yok

Özellikle kız çocukları oyuncak mutfaklara bayılıyor, kendiniz evde kolayca onlara oyuncak mutfak yapabilir hem de oyuncak tencere tavalarını derli toplu saklayabilirsiniz.

Bu harika fikir annelerin işini gerçekten kolaylaştıracak. Özellikle dağınıklıktan kurtulmanın bir kere yolu bu kocaman saklama kapları genelde kullanılmayan kıyafetleri ya da oyuncakları saklamak için alınan büyük boy saklama kaplarından kızınıza kolayca oyuncak bir ocak yapabilirsiniz.

Size gereken malzemeler

büyük boy saklama kabı

çeşitli boylarsa sticker kağıtlar

Arzuya göre krem kapakları, küçük havlu askılıkları vs

saklama-kabı-oyuncak-mutfak4

http://printablecuttablecreatables.com/

Saklama kabının asıl kullanılacak yeri kapağı sticklerı ocak ve düğmeleri şeklinde keserek üst kapağa yapıştırıyoruz. Hepsi bu biraz hayal gücü ve oyunla minik tencereler tavalar sahte bazen belki gerçek yiyecekler ile muhteşem bir ocak olacaktır. İsterseniz plastik yuvarlak kapaklar ile ocak düğmeleri yapabilirsiniz silikonla yapıştırabilirsiniz mesela. Plastik saklama kabının kenarlarına küçük havlu askıları asıp tencereyi tavayı buralara asmasını isteyebilirsiniz.

saklama-kabı-oyuncak-mutfak1

http://printablecuttablecreatables.com/

Bu güzel fikirler geliştirebilir kız ya da erkek çocukların yemek yeme ve sorumluluk anlayışı için evcilik güzel bir oyundur.

saklama kabından mutfak 3

lindas-nothinfancy.blogspot.com.tr

 

 

Bunu da seversin  Kartondan sahte şömine nasıl yapılır?
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim