Hemşireden inanılmaz bebek yıkaması

Annekaz
24 Şubat 2014
Yorum Yok

Bebekler doğunca önce uzman doktor tarafından muayenesi yapılır sonra hemşirelere teslim edilir işte yıkanır tartılır giydirilir ve anneye teslim edilir. Oğlum doğduğunda çok sağlıklı bir bebekti devlet hastanesinde doğum yaptım  normal doğum ben yatağıma gittim kucağımdaki bebeği aldılar ve işte yıkayıp bana teslim edecekler..

Odaya gittim yatağıma uzandım kendi bakımımla ilgilendim ve oğlmu bekliyorum hemşire oğlumu getirdi pamuklu bir beze sarılmış çırılçıplak bir bebek buz gibi olmuş üzerinden hala su damlıyordu ve su buz gibiydi.. belki bana getirene kadar beklettiler bilmiyorum ama içim acımıştı hemen giydirip sarıp sarmaladım. Geçen gün bu videoyu izledim Fransız bir hemşirenin bebek yıkaması izlenmeye değer oldukça güzel bir video, O bebeğin su ile muhteşem uyumu hemşirenin özeni sabrı sakinliği görülmeye değer. Tabi bizdeki hemşirelerin bu kadar vakti nerde.. :)

Bunu da seversin  Bitkisel jöle agar agar ile çilekli tatlı
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim