Tığ işi kilim paspas örerek para kazanın

Annekaz
5 Kasım 2019
Yorum Yok

Şimdi el emeği ürünlere çok değer var ama klasik modellerden eski babanne tarzlarını modernize etmeniz gerek. Eskiden anneanne babannelerin yaptığı paspasları düşünün, artan iplerden yapılan geri dönüşümler elbette harika ama şimdi kişiye özel olarak hazırlanan paspas ve kilim modelleri çok beğeniliyor.

TIĞ İŞİ ÖRGÜ KİLİM MODELLERİ

Tığ işi ya da büyük numara şişlerle yapılan kilimler oldukça yük fiyatlara müşteri buluyor. Bunun için asla pes etmemeli şık modeller instagram pinterst gibi görsel açıdan zengin sayfalarda sürekli yayınlar yapmalısınız. Sadece yaptığınız işle değil kendi kişisel özellikleriniz ile insanların güvenini kazanıp sevilmelisiniz. Evet biraz kulağa tuhaf geliyor ama yeni küçük pazarlama tekniği bu şekilde. İnsanlar sadece ürün almakla ilgilenmiyorlar, sevdikleri kişilerden becerikli dedikleri karakterini sevdikleri insanlardan ürün almayı tercih ediyorlar.

Aşağıdaki örneklerin hemen hepsi Polonya  uyruklu bir satış sitesinden modeller sade ve şık sadelik her zaman kazanır. Uyum her zaman kendine bir yer bulur.  Kaynak: https://allegro.pl

Tığ işi dolgu tekniği ile yapılan yuvarlak kilimin kenarlarına kirpik modeli uygulanmış..renkler ise muhteşem.

Benzer muhteşem fotoğraflar çekerek yaptığınız işleri pazarlayabilirsiniz, bu arada bu işi yaparken kendiniz de zaman zaman iş başında fotoğraflarınız olmalı..

Takım kombinler yapıp kitap, çay oyuncak vs eşliğinde müşterilerin hayal gücünü canladıracak fotoğraflar sunmalısınız..

Bunu da seversin  Oturma odaları için dekorasyon önerisi
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.