Kliksa’dan annelere özel indirim kuponu

Annekaz
14 Temmuz 2015
Yorum Yok

Alışverişe sadelik, neşe ve  iyimserlik getiren Sabancı Topluluğu’nun   inovatif yaklaşım odaklı online alışveriş platformu kliksa.com, siz değerli okurlarıma özel bir kampanya başlatıyor. Kliksa.com, kampanya çerçevesinde “anne bebek ve oyuncak” kategorisinden yapılacak (bebek bezi hariç) 100 TL’lik alışverişlerde 10 TL indirim fırsatı sunuyor!

Kliksa Facebook & Twitter

Yaz ihtiyaçları bitmiyor hele bebeğiniz varsa mama sandalyesi, salıncak, bebek arabası, oyuncaklar, malum alınacak o kadar çok şey var ki, tatil öncesi indirimli alışveriş arıyorsanız size kliksa.com’da kuponunuz sizi bekliyor.

İndirimden faydalanmanız için tek yapmanız gereken, www.kliksa.com adresine girip  istediğiniz anne bebek ürünlerini seçmek ve sepette ödeme adımına geldiğinizde “hediye çeki/promosyon kodu kullanmak istiyorum” bölümüne şu kodu yazarak alışverişinizi tamamlamak: KLIKSAINDAK İşte bu kadar! :)

Aklıma gelmişken… İndirimden yararlanabileceğiniz kodlar yalnızca 100 adetle sınırlı.

Acele edin, indirim fırsatından yararlanın.

Bunu da seversin  Airbnb ile istediğiniz otelde 130 TL hediye
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.