İlvi ayakkabı alışveriş detayları

Annekaz
27 Haziran 2016
Yorum Yok

Bütün kadınlar ayakkabıları sever ama gerçek deri ve yüksek kalitede ayakkabı aşktır. Ben çok şanslıyım iki genç kızım olduğu ve aynı ayakkabıları giyebildiğimiz için bol bol ayakkabım var diyebilirim ama ayakkabı alırken de hem bana hem kızlara hitap edecek model ve kalitede ayakkabı bulması hiç kolay değil.

ilvi ayakkabı modelleri 3

Bu bayram için ayakkabı seçimimiz instagram’da görüp vurulduğumuz İlvi markası oldu.  ? İlvi el yapımı, dana derisi ve hiç kimsede göremeyeceğiniz tarzda modelleri ile gerçekten de ayakkabıda stilin ve kalitenin adresi. ?  İlvi ayakkabı Nişantaşı Valikonağı’ında sürekli ünlüleri ağırladığı mağazasının yanı sıra internet üzerinden de satışla neredeyse dünyanın her yerine kalitesini taşıyabiliyor.  İlvi’nin tüm ayakkabıları el yapımı tasarımlar çok özel, çok şık bir gece için swarovski taşlarla bezenmiş bir ayakkabı da bulabilir ya da yürüyüşünüzü şık ve rahat hale getirecek spor tarzda bir ayakkabıyı gün içinde giyebilirsiniz.

ilvi ayakkabı modelleri demet akalın

İlvi’de hiç bir yerde bulamayacağınız çizgiler var, sanıyorum bu yüzden ünlüler çok beğeniyor Demet Akalın’ı ne zaman televizyonda ya da bir konserinde görsem ayağında İlvi imzalı bir ayakkabı oluyor.  ? İlvi’nin pek çok dizi için de ayakkabı sağladığını biliyorsunuzdur, ?  Tatlı İntikam dizisinde güzeller güzeli Pelin’in giydiği pek çok ayakkabı yine İlvi’den e starların ayakkabı da bize yakışır dedik ve biz de kızlarla en güzel ayakkabıları kaptık.

ilvi ayakkabı modelleri tatlı intikam

Bu kadar ayakkabı arasından karar vermekte çok zorlandığımızı söylemeliyim. Ben siyah renkli topuklu modeli kaptım dana derisi ve el yapımı rahat mı rahat, melike ise pudra selavi modelini çok beğendi, Elif Nur ise  her zamanki marjinal zevki ile uzun deri çizmeleri tercih etti. Aldıktan 1 gün sonra ayakkabılar elimize ulaştı, eşim ayakkabı konusunda uzmandır ve genelde aldığımız ayakkabılara hep burun kıvırır ama bu sefer çok beğendi İlvi nin erkek ayakkabıları da üretmesini canı gönülden destekliyoruz. ?

Bunu da seversin  Pratik irmikli perde tatlısı tarifi

ilvi-ayakkabı-alışverişim

İlvi instagram‘tan takip etmeyi unutmayın ‍❤️‍?‍

Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim