Koltuk altına limon sürerseniz ne olur?

Annekaz
7 Temmuz 2018
Yorum Yok

Yaz aylarında deodorant kullanmak toplum sağlığı için önemli ama zararları da malum. Doğal olarak ter kokularından kurtulmak için  yapılması gereken bir kaç  tarif var ama ben size en kolay ve pratik tarifi vereceğim. Bu yöntemle gün boyu terlemeyecek terleseniz bile nahoş kokmayacaksınız.

Limon doğal olarak antibakteriyeldir içindeki vitamin ve minareller oldukça faydalıdır yiyebilir ya da cildinize sürebilirsiniz. Koltuk altına sürmek için yapmanız gereken şu:

İnce bir dilim limon

karbonat

Hepsi bu,  İnce dilim limonun üzerine biraz karbonat serpiştirip koltuık altına sürün ve biraz bekleyip kurulayın sizi tüm gün kuru tutacak doğal ve organik deodorant hazır. Bu tarif aynı zamanda koltuk altı kararmalarına çok iyi gelir sadece güneşten uzak durmak gerek.

Spreyler ve antiperspirantlar  içindeki Alüminyum yüzünden özellikle kadınlar için çok tehlikeli bu yöntemi herkese tavsiye ediyorum..

 

Bunu da seversin  Bebeklerde Ağız Kokusu Nasıl Geçer ?
Etiketler:
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 30 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.