İstanbul’da Soyunma Dolabı İmalatı ve Satışı Yapan Firmalar

Melike
1 Ekim 2018
Yorum Yok

İstanbul ülkemizin en büyük firmalarına ev sahipliği yapmaktadır. Ülke içi üretimde büyük bir paya sahip olan İstanbul’da çeşitli sektörlerde ülkece kullandığımız ürünlerin büyük çoğunluğu üretilerek tüm Türkiye’ye dağıtılmaktadır. Ülke ihtiyaçlarını karşılamakta pek çok firmanın faaliyet gösterdiği İstanbul’da soyunma dolabı imalatı ve satışı yapan firmalar sayıca az kalmış, fabrikadan halka kalitenin buluşturulmaması ülke genelinin ahşap dolaplara yönelmesine neden olmuştur. 2008 yılından bu yana çelik soyunma dolabı sektöründe hareketlilik yaşanmaya başlayarak yeniden metal soyunma dolaplarının kalitesi piyasaya egemen olmaya başlamıştır. 

Soyunma Dolabı İmalatı ve Satışı Yapan Firmalar

Pek çoğunuz 2008 yılında meydana gelen bu köklü değişimi merak edecek, çelik dolapların yeniden ülke genelinde tercih edilmeye başlama sebebini öğrenmek isteyecektir. 2008 yılında faaliyete başlayan Gökerler Çelik Eşya, Ereğli Demir Çelik fabrikasından temin ettiği kaliteli çelik malzemeleri kullanarak uyguladığı mühendislik çözümleri ile soyunma dolaplarında duyulan güvenlik ve işlevsellik ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başardı.

 

Soyunma dolapları kullanım amacı olarak kişisel ve değerli eşyaların saklanması için yaygın olarak kamu kurumlarında, özel işletmelerde ve sosyal mekanlarda kullanılmaktadır. Kullanım amacı gereği sağlam yapıda olması gereken soyunma dolaplarında en iyi malzeme alternatifi çeliktir. Dış müdahalelerle kolayca zarar verilemeyen çelik soyunma dolapları içerisinde tutulan eşyaların güvenliğini sağlama konusunda endişe edilmesine gerek duyulmamaktadır. Soyunma dolabınızı kilitlemeyi unutmamanız dışında çelik soyunma dolapları ile kişisel eşyalarınıza tam koruma sağlayabilirsiniz.

Piyasada yer alan kalitesiz pek çok ithal dolapların yanında Gökerler Çelik Eşya ürünleri güvenlik ihtiyacına tam anlamıyla cevap verebilen sayılı ürünler arasında yer almaktadır. Firmanın hem üretici hem de tedarikçi olarak sektörde yer alması maliyet açısından pek çok tedarikçiden fiyat avantajı sağlamasına neden olmaktadır. Kaliteyi uygun fiyatlarla erişim imkanı sunan çelik soyunma dolaplarından duyulan memnuniyette bu düşük maliyetlerin etkisi büyüktür.

Bunu da seversin  Ev dekorasyonunda Mor Ülke zamanı

Gökerler Çelik Eşya, kendi internet sitesi üzerinden üretimini gerçekleştirdiği çelik soyunma dolaplarının satışını gerçekleştirmektedir. Firma ürünlerini temin etmek isteyen kullanıcıların ürünlere ulaşım için tek alternatifi Gökerler Çelik Eşya internet sitesi olmamakta, ülkemizin önde gelen online alışveriş sitelerinden kaliteli çelik soyunma dolabı fiyatları modellerine ulaşılabilmektedir.

Gelişmiş mühendislik ve hassas işçiliğin Ereğli Çeliği ile birleştirilerek ortaya çıkarılan bu kaliteli ürünlere uygun fiyatlı olarak erişiminizi sağlayan Gökerler Çelik Eşya firmasının neden İstanbul’da soyunma dolabı imalatı ve satışı yapan firmalar arasında farkını ortaya koyduğunu gösteren sayısız gösterge bulunmaktadır. Bunlardan en çok öne çıkan ise çelik dolap fiyatları maddesidir. Sizlerin daha kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlamak adına çelik dolap üzerinde hazırladığımız rehber eşliğinde ithal mallara olan bağımlılıktan kurtularak yerli kalitenin rahatlığından memnun kalacaksınız. Firmanın soyunma dolaplarını kullanan sayısız müşterinin önerileri de düşünüldüğünde Gökerler Çelik Eşya firmasının uzun yıllar sağladığı kaliteyi artırarak sektörde sivrilmeye devam edeceği anlaşılmaktadır. Kaliteyi uzaklarda aramayın, çözüm İstanbul’da sizi beklemektedir.

Çelik dolap modellerinin yer aldığı kataloğa ulaşmak için tıklayınız: https://www.gokerler.com.tr/kategori/soyunma-dolabi

Etiketler: ,
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim