Kadın nasıl dövülür bilmiyorsanız polisten öğrenin

Annekaz
9 Aralık 2011
1 Yorum

Sabah facebok sayfamda paylaşmıştım, iki polis hangi sebepten ötürü olursa olsun karakola getirilen  bir kadını sille tokat ellerini kelepçeleyip dövüyorlar. Hadi bakalım buyrun burdan yakın. Sıkıyorsa şimdi dayak yiyen kadın polise gitsin.

Karakolda ‘ayna’nın olduğunu zaten biliyorduk ama iki polisin kelepçeli bir kadın üzerinde güç denemesini görmemiştik, şükür onu da gördük artık hepten adalete olan inancımız sarsıldı. Artık karısını dövmeye niyetlenen erkekler bu videoyu izleyip izleyip kadın nasıl dövülür dersini alabilirler gerçi burada iki sivil polis dövüyor geri kalan karakol eşrafı izliyor ama olsun artık tek kişi idare edeceksiniz yetmezse en yakın karakola götürürsünüz birazda orada silkelerler, buradaki iki polis bir de utanmadan kadına darp davası açmışlar işin kötüsü kadın polislerin açtığı davadan dolayı hapis cezası alabilir. İçişleri ve Aileden sorumlu bakanlıkların açıklamasını heyecanla bekliyorum bakalım nasıl olayı güzelleyecekler. Ben size söyleyim; Yaşanan olayın üzüntü verici olduğu konu ve söz konusu kişiler hakkında inceleme başlatıldığı, iki polisin yaptığı hatadan dolayı koskoca emniyetin zan altında bırakılmaması gerektiği  bla bla bla… Yani hiç bir şey olmayacak. Bu ve bunlar gibi polisler görevlerine devam edecek ‘hak eden’ kadını dövmeyi sürdüreceklerdir… ilk değil son olmasını da beklemeyin.. Ülkemin her polisi ‘Arka Sokaklar’ kıvamında değil malesef… Buyrun videosu

Bunu da seversin  Kubat ile Nihale
Facebook'ta Paylaş Twitter Paylaş Google+'da Paylaş Tumblr
Benzer Konular
Yapılan Yorum Sayısı (1)
  1. belguzar dedi ki:

    kadına el kaldıran ınsan olamaz helekı poşıs memuru sahsım adıma ayıpladım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkimda
AnneKaz
Merhaba, Anne Kaz 21 yıldır evli, üç çocuk annesi, çalışan bir kadının günlüğü. Aklına gelen her şeyi yazar, yer, içer, gezer, sever hayatın her anından kendine bir mutluluk payı çıkartır bunu da paylaşır.
Tavsiyelerim